- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1509 Culés
Gorące dyskusje
Batys
9
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
6
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1509 Culés
0
Jestem ciekaw z kogo zrezygnuje Luczo w pomocy jak przyjdzie Arda ;)
1
@Showtek1 Czemu wszyscy od razu przyjmuja ze Arda wejdzie do podstawowej 11 i juz nie odda miejsca?
0
@fcbcampeones0809 powiedzmy że to jest racZej pewne że będzie miał pierwszy skład ;)
0
@Showtek1 Będzie miał Lucho twardy orzech do zgryzienia. Busquets nie do ruszenia, Iniesta przeżywa drugą młodość, a Rakitić to płuca zespołu. Ale wydaje mi się, że Rakieta najbardziej "ucierpi" na przyjściu Ardy. :)
5
@Showtek1 Z nikogo nie powinien rezygnować. Myślę, że to samo się rozwiąże. Arda może grać na kilku pozycjach i na początku pewnie będzie wchodził za Neymara i Iniestę. Roberto pewnie będzie zmieniał Rakiticia. Ciekawe tylko co z Rafinha jak wróci. Robi się tłok w pomocy.
0
@Showtek1 Bo?
1
@sidzej Dlaczego to Roberto ma zmieniać Rakitica? Myślę że Sergi jest w lepszej formie niż Rakitic, przynajmniej nie gra 9 piłek do tyłu na 10, tak jak to robi Chorwat który jest statystą, Ivan grał dosyć dobrze na KMŚ, ale myślę że i tak Roberto jest w wyższej formie niż Chorwat.
0
@fcbcampeones0809 mamy od stycznia jakąś pomoc- źle, do tej pory nie było pomocy- nie mamy pomocy(źle)
nie trafi sie za wami ;)
1
@zimny_lech Nie no po prostu nie rozumiem czemu z urzedu Arda ma wejsc do druzyny i wypedzic kogos z wyjsciowej jedenastki. Tak jakby byl lepszy od kazdego z naszych pomocnikow. ;d
0
@daniel32778 Po prostu tak moim zdaniem zrobi Enrique. Sama też wolę Roberto, ale on też musi się jeszcze trochę ograć.
1
@Showtek1 Z nikogo nie zrezygnuje. Lucho uwielbia rotację i będzie to robił ile wlezie, każdy dostanie minuty. Zresztą, odpukać, ale ktoś może doznać kontuzji, dostać jakieś zawieszenie... Choćby taki Iniesta ostatnio ciągle gra, na pewno dostanie trochę minut wolnych mimo, że jest w świetnej formie, mamy naprawdę full pomocników, aż mnie to przeraża bo jak wroci Rafinha to ścisk niesamowity, ktoś może być niezadowolony ale każdy moim zdaniem pogra.
0
@sidzej A pomocnik nowy przyjdzie latem. Z drugiej strony nie wiadomo jak będzie z formą młodego Brazylijczyka bo dużo piłkarzy po tej kontuzji nie wróciło do starej formy.