- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 801 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 801 Culés
18
Valdes- Alves- Pique -Puyi -Abi- Xavi -Busq- Iniesta-Messi- Villa- Pedro!
Takim składem 5 lat temu wyszła Barcelona na mecz z Realem...Z tego składu zostało już tylko 5 zawodników..
Nie został z tego składu żaden strzelec bramki..
3
@ViscaBarca123 Jeffren Suarez strzelec piątej bramki - pamiętacie go?
Strzelił Realowi na 5-0 i się skończył... Gdzie on teraz "gra"?
Słyszałem że gdzie w 2 lidze...
2
@Stinger AS Eupen...chyba 2 liga belgijska.
0
@ViscaBarca123 O którym meczu mowa 5-0 La Manita pierwsze spotkanie Mou z Barca jako trener realu? Bo pół roku wcześniej było 2-6 a tam gola strzelil Puyol i Pique
0
@Wojciech6 Oczywiście,że chodzi o La Manitę!
2
@ViscaBarca123 No właśnie tak myślałem że chyba Belgia ale pewności nie miałem bo nie wiedziałem w jakim klubie.
To jest dopiero upadek... Nawet nie został "gwiazdą" najsłabszych drużyn z dołu tabeli La Ligi... Trochę szkoda.
2
@Wojciech6 2-6 nie było pół roku wcześniej tylko pół tora roku wcześniej, maj 2009, a La Manita Listopad 2010 :)
0
@ViscaBarca123 Kiedyś mieliśmy Jeffrena, teraz mamy Munira...no cóż:')
0
@kondziu=barca To była chyba najlepsza jedenastka w historii piłki nożnej, tiki taka totalna, dopracowana do perfekcji, i chyba najlepsza pomoc w historii Xavi-Iniesta takiego duetu już nie będzie.
Teraz mamy też mocną drużynę i wyróżnia się ona przede wszystkim trio MNS, ale jest bardzo dużo rotacji przez kontuzje itd, i takiej zgranej drużyny jak wtedy na razie nie ma, chociaż nie twierdzę że nie będzie jeszcze lepszej.