La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1153 Culés

3

Macie wrażenie, że jest tu co raz więcej reklam?

0

@pax Nie, ale jest coraz mniej sensownych komentarzy....

konto usunięte

2

@pax Jest tak jak było.

4

@pax Mnie tu przedtem Kopaczowa straszyła w tych reklamach, pełno jej było.

konto usunięte

5

@Korbel Wszędzie straszy. Nawet tutaj.

10

@Korbel Dobrze, że nie Maciarewicz i jego wesoła kompania cieni.

0

@pax Różnie to bywa. Najgorzej jest na mobilnej, bo często zdarza się tak, że reklama np. NC+ nie da się wgl wyłączyć i muszę czasem nawet kilka razy odświeżać.

konto usunięte

0

@sidzej Ci też są wszędzie.

0

@Bartek110 Możer nie zauważyłem wcześniej, ale oprócz dużego0 głównego banera i reklamy sts, to pod sts jest i czego wydaje mi się wcześniej nie było między newsami jest pasek. No i jak wchodzę na podstrony to wyskakuje iForex.
Nie mówię że to źle jak strona ma się rozwijać tu musi mieć jakieś tam fundusze, tylko spytałem czy teraz jakoś nie jest tego więcej niż np. rok temu?

konto usunięte

1

@pax Polecam Adblocka. ;)

0

@N11 Wiem, dzięki, dałem pytanie takie ogólne, bo jakby było tego ostatnio więcej, może mi się wydaje

konto usunięte

1

@Korbel Mi też czasem wyskoczy morda tej zdrajczyni.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?