La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1599 Culés

2

Musi być przykro władzom i kibicom Atletico, że ich klub jest tylko i wyłącznie trampoliną do lepszych drużyn

4

@Kozinho. Nie wiem czy było im bardzo smutno jak opchnęli nam Ardę czy Griezmanna (którego odkupili za czapkę gruszek).

1

@misterio nie zmienia to faktu że Griezz wracajac do Atleti nadal nic nie wygral, wiec po części kolega wyzej ma racje, nie licząc oczywiscie tego co ty napisales na temat kwot

1

@misterio nie moja wina, że ich najlepsi piłkarze okazali się za słabi na Barcelonkę

2

@Tomek54321 Atletico to nic nie wygrywa poza tym kiedy zrobiliśmy kolejny super-deal po którym pewnie też było im smutno, czyli Suarez za free, więc chyba póki co 3:0 w transferach, ale niektórzy tańczą jakbyś ich ograli w tych ruchach tak 5:1.

@Kozinho. oby powyższy komentarz się dobrze zestarzał i nie był proroctwem.

0

@misterio No ja to bym nie kłopotał Julka transferem. Uważam, że nam nie jest obecnie potrzebny

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?