La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1512 Culés

1

słabo to wygląda jak znowu Barca wymaga buntowania się zawodnika, żeby wymusić transfer bo nie potrafimy tego załatwić w dżentelmeński sposób.
pierwszy lepszy przykład to transfer Dembele albo Raphini

10

@MICHU2 w dżentelmeński sposób z Atletico, dobre

1

@Esteban_ z Atletico to my tylko w dżentelmenski sposób dajemy się dymac i chyba nam się to podoba skoro chcą tego Julka

1

@MICHU2 ogólnie tez mi się to nie podoba, że zawodnicy podpisują kontrakty 5letnie bo inaczej nikt by ich nie zatrudnił na 2 lata. Proste. A potem nagle płacz. Dodatkowo te wymuszane transfery nie zawsze wychodziły nam na dobre: Coutinho , Dembele, Raphinha (pierwsze sezony)..

0

@MICHU2 Jak już przyjdzie to chociaż mam nadzieję, że się sprawdzi. Pamiętam stamtąd dwa transfery i żaden sportowo nie dojechał. W przeciwnym razie to będzie podwójnie słabe.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?