La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 758 Culés

1

Jak wielkim Stanowski czasami nie byłby hipokrytą czy nie odwalił jakiejś durnoty, tak Kanał Zero to jest błogosławieństwo dla tego kraju.
Choć jedno medium, które patrzy na ręce rządu i tego co się dzieje w tym kraju. Pomyśleć że gdyby nie oni, to nikt by się nawet nie dowiedział co się dzieje w warszawskich szpitalach.

0

@GeneralXavi Republika by nie mówiła?

5

@LAMC_10 republika woli pokazywać durnia Bąkiewicza xD
Poza tym nikt nie traktuje jej poważnie.

1

@ProMILs Oj wiele osób 60+ traktuje ją poważnie.

2

@LAMC_10 Wiesz jaki jest poziom republiki :)

Mnie chodzi o to, że to ZERO zrobiło pierwsze dochodzenie i jako pierwsi ujawnili te informacje. A wiadomo, że jak zrobiło się głośno, to wszystkie media grzeją.

3

@GeneralXavi a najśmieszniejsze jest to że ten lekarz z PO był po prostu zbyt pazerny zeby zrezygnować z diety radnego przez co musiał pokazać oświadczenie majątkowe w którym wyszło na jaw ile zarabiał. Inaczej ta sprawa mogłaby w ogóle nie ujrzeć światła dziennego...

3

@Natenczas a najgorsze jest to, że pewnie takich przypadków jest multum, po prostu ten się okazał największym debilem

5

@GeneralXavi To nie Kanał Zero tylko Patryk Słowik. On jeszcze jak pracował dla WP to przecież robił podobne śledztwa. Większość rządowych afer w ostatnich 20 latach wykryła Wyborcza, a ostatnio bardziej WP właśnie za sprawą Słowika i Jadczaka. Innymi słowy - gdyby nie oni, to WP by o tym poinformowała.

@Natenczas Nie do końca. Słowik pisał dzisiaj na X, że ta afera od dawna była szykowana i czekał właśnie na oświadczenie majątkowe, bo przeczuwał, że będzie grubo.

4

@GeneralXavi Pierwsi to oni nie byli, istnieje cały tag na X o tych patologiach lekarskich. Jedyne co to fakt, że teraz dotyczyło to KO zainteresował Słowika, bo ten problem istnieje od lat. To tak zwani internauci to wykryli.

1

@GeneralXavi Kanał Zero jako błogosławieństwo.

Matko, jak ludziom Narcyz wlazł do głowy. Przynajmniej ma na kim zarabiać

0

@Comentateiro przynajmniej uczciwie zarabia i patrzy władzy na ręce zamiast szerzyć porządową propagandę za pieniądze podatników jak TVP w likwidacji - czysta woda jakby ktoś się nie orientował...

0

@Matan_Zajcev czyli fajnie ze jest jeszcze jakieś niezależne dziennikarstwo a nie popłuczyny zajmujące się tematami zastępczymi...

0

@Natenczas Szczególnie mnie wzruszyło, gdy w ramach uczciwości dał się wygadać żołnierzowi Kaczych szwadronów propagandowych Pereirze, zaraz po zmianie władzy.
To było olśniewające uświadomienie, że dla pieniądza Narcyz zrobi wszystko.

0

@Comentateiro może jest przedsiębiorczy? Ktoś zabrania ci zakładać firmy i działać na wolnym rynku? Ile doplacasz do jego biznesu z podatków bo na TVP która jest od 3 lat w likwidacji doplacasz ponad 3 mld PLN...

0

@Natenczas Przy jego mentalności, aż mnie zastanawia kogo by zapraszał po II WŚ? Pieniądz nie śmierdzi, nieprawdaż?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?