- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 682 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 682 Culés
2
To, że Hiszpania się wczoraj nie popisała to jedno, ale nie zmienię zdania, że te lokalne eliminacje + zwiększanie ilości drużyn to dobry pomysł gdzie właśnie idealnym przykładem jest wczorajszy mecz. Jedna drużyna chciała grać w piłkę, druga tylko się broniła. To ma być turniej mistrzowski z najlepszymi drużynami na świecie a nie paraolimpiada i nagroda pocieszenia dla maluczkich. Dla mnie żenujący mecz i nieśmiertelny pokaz antyfutbolu imienia Simeone
7
@Ziemny Wczoraj drużyną na paraolimpiadę była właśnie Hiszpania
4
@Ziemny Przecież drużyny pokroju Szwajcarii, Urugwaju czy WKS też by się głównie broniły z Francją czy Anglią. W dodatku Hiszpania gra na posiadanie piłki i milionie podań więc chcąc nie chcąc cofasz się do obrony
2
@Ziemny Nie ma jednej metody na granie w piłkę i to właśnie jest też w niej piękne.
0
@Ziemny mocno o arsenalu
0
@Ziemny dopóki wszystko jest zgodne z zasadami a nie polega na nieudolności sędziów/zasad (np. masa fauli bez reakcji, gra na czas, przeciągnie piłek przez chłopaków do podawania itd.) to ignorancją jest krytyka "stylu" :) skoro przynosi rezultaty to nie ma co krytykować, a z drugiej strony prowadzi do rozwoju tego kochanego przez nas
0
@pt9 pieprzenie, założę się, że dziś Senegal będzie grać jak równy z równym z Francją. To tylko kwestia przygotowania/nastawienia drużyny.
0
@Ziemny Możliwe ale pamiętaj że Hiszpanie mają taki styl że piłki po prostu nie chcą oddawać więc bicie się z nimi o to nie ma najmniejszego sensu. To samo się tyczy często Barcelony ze słabszą drużyną.