La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1399 Culés

5

- ooo panie Ferdku, coś skromnie u Pana w tym roku z tym święconym.
- pokaż Pan coś Pan...
- zara, Panie, nie dotykaj Pan łapami, co?
- Panie, a masło Pan masz?
- masło? Nie, a po co?
- bo ja mam.
- ja też mam. Całą kostkę.
- a kiełbasę Pan masz jaką?
- noo, dobrą, drogą, z delikatesów.
- a Pan jaką masz, Panie Ferdku?
- ja mam Łopuszańską.
- Łopuszańska? Panie, Łopuszańska to w ogóle kiełbasa nie jest. O, jaką ja mam kiełbasę, o, bier pan.
- Panie! Daj Pan spokój, przecież post jest, Panie, co Pan, Panie!
- Panie, jak post, teraz już można, można normalnie, można. Nawet we telewizji mówili, nie, Panie Paździoch?
- oczywiście, że można. Podobno nawet w Wigilię teraz też można. Noo, tylko nie można pić. wódki. Panie. Ferdku. Przypominam.
- Panie, sam se to Pan przypomnij, dobra?
- Panie, ale ja se wódkie normalnie święcę. U mnie się wódkie zawsze świeciło.
- zajączka Pan masz?
- zajączka? Jakiego zajączka, w mordę jeża?
- ooo, bez zajączka to nieważne.
- panie Ferdku, jak to jest z tym zajączkiem? Pan się tym interesowałeś.
- do widzenia panom. @Giwera

3

@PatrychoO W mordę jeża!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?