La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 755 Culés

konto usunięte

1

Wszyscy co narzekają na rekina, dziś będą go przepraszać.poczekajmy te 3 godziny i zobaczycie. Wspomnicie moje słowa

4

@europejczyk Nawet jak 3 bramki zaladuje, to nie bede go przepraszal, to ze sobie nastrzela w lidze, nie zmiana absolutnie nic, ten czlowiek nie potrafi grac pod presja, nie nadaje sie na puchary a tymbardziej LM.

1

@Andrzej_Majonez jest za cienki na wyższy poziom to jest podstawa (nie za szybki, nie za zwrotny, średni strzał itp) , a potęguje to wszystko niemożność grania pod presją, wtedy już wygląda jak inwalida. Natomiast na ligę się nadaje jak najbardziej biorąc pod uwagę jak słaba obecnie jest La Liga

2

@mmaciass Tylko patrząc nawet pod tym względem, nie lepiej szukać kogoś innego? Zostawić jeszcze na sezon Lewego jako zmiennika, a Ferrana sprzedać póki są chętni? No ale zapomnialem, w Barcy sie nie sprzedaje pilkarzy, odchodza za darmo, albo przedluza im sie kontrakty na chore pensje, mimo ze nie zasluguja nawet na 1/4 tego (Araujo, Ter Stegen, De Jong)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?