- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 724 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 724 Culés
0
Co w tym roku tak późno ten Australian open? @FcPortoFan1999 @mekston
2
@BojanKriKicz zebys mogl na spokojnie predykcje przygotowac
Jak pojdzie Triple H?
Kto wygra? Kto czarnym koniem?
Fonseca robi pierwszy raz 1/4 w szlemie?
@Encore @barcelonaLM
1
@BojanKriKicz Dlatego że kalendarz turniejowy zaczął się wyjątkowo nie na przełomie roku a na samym początku roku i wolą ściągnąć sobie finał do lutego.Kiedyś chyba nawet Djokovic tak wygrał 2 lutego.
0
@FcPortoFan1999 to jest chyba przedostatnia szansa na szlema dla Serba tez mozna powiedziec / ew moze jedna z 3 gdyby cos w NY mial poszaleć
1
@FcPortoFan1999 Wprowadź mnie do tematu tenisa ziemnego, mistrzu. Kto tam jest obecnie najlepszy, kto jest GOATem itp?
1
@Giwera Najlepszy obecnie jest Carlos Alcaraz(Madryciątko) taki Luke Littler.Tylko w przeciwieństwie do darta On ma rywala w postaci Jannika Sinnera z Włoch.Tylko Ci dwaj są robotami w wielkim szlemie.Oficjalnym Goatem jest Novak Djokovic z Serbii. @mekston Ostatnia najbardziej sensowna.
1
@FcPortoFan1999 A Polacy z jakimiś szansami?
1
@Giwera Hubert Hurkacz jest takim Ratajskim.
0
@FcPortoFan1999 Carlitos rozstal sie z Ferrero i tutaj moga byc pytania co dalej i skonczyl rok w nienajlepszym zdrowiu -
Kontuzje nie pozwoliy zagrac w Szanghaju czy w Davies Cup w finalach
1
@Giwera @FcPortoFan1999 u Pań z Polek to przede wszystkim Iga Świątek :)
0
@mekston W dartach nie ma Polek kłopot w tym..co do Carlosa to chyba aż tak nie odczuje straty trenera.
0
@FcPortoFan1999 moze odczuc, poza tym to Australia a on tam sie gubi
0
@mekston Nie wie jak trafić na kort?
0
@FcPortoFan1999 tam czasami nie wie
I rywale sie odpalaja
I jest po urazie a Australia wyczerpuje
0
@mekston Przecież dzisiaj wygrał bez problemu sparing z Jannikiem.