- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1229 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1229 Culés
2
Gdyby Lech utrzymał ten remis to byłoby jako tako, a tak? 0,500 pkt dzisiaj - moim zdaniem zdecydowanie za mało.
1
@Stinger_ obiektywnie była to najtrudniejsza kolejka ze wszystkich 6. Teraz będzie łatwiej.
2
@michal26 Niby tak ale patrząc po przebiegu tych meczów to można bo wyciągnąć więcej.
Legia dużo lepsza - przegrywa.
Lech przyciśnięty ale jednak stracili bramkę w samej końcówce i przegrali.
Jagiellonia mimo wszystko powinna tutaj wygrać.
Koniec końców przed meczami pisałem, że nie zdziwią mnie 3 porażki ale biorąc pod uwagę to co widziałem na boisku to te 0,500 pkt to porażka.
1
@Stinger_ Lech Lechem zabrakło wygranej Legii bo świetnie grali tyle sytuacji szkoda bardzo.
2
@michal26 "Teraz będzie łatwiej."
Lech Poznań: Potrzymaj mi piwo.
0
@Stinger_ Stary. Jaga to cud, że remis wywiozła. Na tym boisku nie dało się grać. Remis ok. Skandalem jest to, że ktoś zezwolił na tym czymś grać. Dla drużyny opierającej swój atak pozycyjny na szybkiej wymianie podam po ziemi, to ma znaczenie..
Lech się sfrajerzyl. Powinni 2:2 utrzymać.
Legia totalnie sfrajerzyla. Mieli totalną przewagę.
Raków wyciągnął to, co mógł. Obiektywnie dzisiaj było do wzięcia 1,25 pkt (remis wszystkich oprócz Legii, która powinna wygrać).
0
@michal26 Dalej nie zmienia to faktu, że to tylko zespół z Macedonii. Wiem jaka była murawa, wiem, że nie powinni na niej grać ale też wiem, że Jagiellonia ma na tyle dobrych piłkarzy, że spokojnie mogli i powinni tutaj wygrać.
0
@Stinger_ każdy atak, to literalnie walka z utrzymaniem siebie i piłki na boisku. Naprawdę uważam to za czynnik usprawiedliwiający.