- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1124 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
4
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
ranger3120
4
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
14 odpowiedzi
mekston
5
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)1. Francja2. Argentyna3.... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1124 Culés
4
Porównanie liczb Messiego i Haalanda po sezonie 24/25 (dla Messiego po sezonie 11/12) - tylko gole i asysty klub
Na tym etapie kariery Haaland w piłce klubowej strzelił 6 goli więcej niż Lionel Messi. Jednocześnie Leo miał 50 asyst więcej od potężnego Norwega.
Potem wjedzie też porównanie z Mbappe.
@Encore @barcelonaLM @FcPortoFan1999 @Popitek12 @Kessie @Stinger_ @kanver_ @Comentateiro
0
@mekston ale czemu tylko klub?
0
@MessiForeverTheBest dlaczego nie?
Porównuje tutaj sezonami klubowymi
0
@mekston Ostatnie 2 sezony Haaland miał takie sobie, jak na niego. Po części to wina kontuzji, a po części odbija się w tym także gorsza forma całego zespołu.
1
@kanver_ teraz Haaland korespondencyjnie mierzy sie z sezonem Messiego 12/13 - czyli kolejnym potężnym choc już z kontuzjami u Leo pod koniec sezonu
Kanadyjka 75 u Leo
Wiesz jak spojrzymy na kwestie urazów to wiemy jak ciężko to u Messiego wyglądało 05/06, 06/07, 07/08 - wiec jakby porównac liczbami 21/22 letniego Messiego i Haalanda to Messi mial jakies 70 bramek mniej
0
@mekston W kanadyjce Erling Haaland bez żadnych szans z Leo Messim ale samymi bramkami może powalczyć.
Moim zdaniem na koniec kariery jednak nie będzie miał więcej bramek od Leo ale zobaczymy jak to będzie dalej wyglądać, a mam wrażenie, że ostatnio Norweg strzela trochę mniej.
1
@Stinger_ bede robil porównanie z Mbappe
Tam Kylian ma lepsza sytuacje ale to zrobie osobny post