La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 639 Culés

0

Uważam że Manchester United dokonał naprawdę świetnych transferow. Totalna rewolucja w ataku jest potrzebna, bo to tam zespół miewał największe problemy, no i oczywiście potrzeba bramkarza, bo Onana nie zagwarantuje wysokiego poziomu, a Donnarumma już owszem.

Nie wiem, można się śmiać, że znów będą walczyć o lokaty top 10, ale z drugiej strony kiedy ten klub dokonał takich mądrych ruchów? Jak pamiętam, że od czasu Bruno nigdy ten zespół nie robił jakichś dobrych transferow (no może cavani I to na chwilę), do tego kupno jednych z najlepszych piłkarzy premier league i napastnika który jest ograny w silnej drużynie w bundeslidze.

Pozostało sprzedać GOATA, Hojlunda I paru innych piłkarzy którzy nie nadają się do gry w tym klubie.

0

@Karol145 najpierw tego Donnarumme to muszą kupic, a to takie pewne to nei jest. Tam jest jeszcze Chelsea na niego chętna. Oni jezeli chca o cos walczyc to nie z betonem Amorimem, Ci zawodnicy dalej nie wiedzą na jakich pozycjach grają, a portugalski Probierz nie zna innej taktyki jak z trzema srodkowymi obroncami, ktorzy nie potrafią grac piłką

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?