- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1094 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
15
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
28
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
GeneralXavi
4
Jak myślicie kto zdobędzie koronę króla strzelców na mundialu? Serce podpowiada Messi, ale... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1094 Culés
0
Nico też czekał na Barcę, odrzucał przedłużenie kontraktu oraz ofertę z Bayernu Monachium.
Luis Díaz również kochał Barcelonę, ale zaczął stawiać warunki co do rejestracji i miłość chyba wygasła.
Rashford drybluje chyba ze 3 x mniej niż Nico Williams. My potrzebujemy do otwierania puszek z konserwami i przepychania autobusów właśnie kogoś, kto nie boi się pojedynków 1 vs 1 lub 1 vs 2 oraz potrafi przepchnąć się przez tłum, zrobić różnicę. I musi to być ktoś, kto naturalnie gra szeroko, na lewej flance (to nie ma być klon Raphinhy, grającego bliżej środka boiska)
Czy kimś takim jest Rashford? Mam pewne wątpliwości, ale wydaje się najbardziej rozsądną finansowo opcją.
0
@addept Rashford to jeden wielki znak zapytania. U Angoli w lidze wygląda to tak, że kupujesz sobie dużego, w miarę dobrego technicznie i mocnego fizycznie murzyna i zazwyczaj jest z niego pożytek. W Barcelonie takie schematy nie działają i równie dobrze taki Rashford może zderzyć się ze ścianą. Barca to nie EPL i już raz się o tym przekonaliśmy.
Trzeba jednak przyznać, że Flick to kawał cwaniaka i z niejednego średniaka zrobiłby pewnie pożytek. Coś mi się zdaje, że skończymy z wypożyczeniem Rashforda na dość drogich warunkach, bo nie ma możliwości na duży transfer.
Na razie do dupy to okienko, bramkarz niekoniecznie na dzień dobry będzie wielkim wzmocnieniem, obrona nie ruszona, księgowość nie pozwala na większy transfer do ataku. Zupełnie inaczej sobie to wyobrażałem.
2
@addept 2x mniej, jednak we wcześniejszych sezonach Rashford dryblował więcej, pewnie trochę głową, trochę trener. Technicznie na pewno Rashford w peaku jest lepszy niż Nico.
0
@addept rashford jest piłkarzem bardzo samolubnym ale zdecydowanie potrafi się kiwać o schodzić ja strzał z prawej nogi co zrobi miejsce balde