- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1175 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Ilka
3
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1175 Culés
0
Kurs na Sinnera 1.46 przy 2.80 na Djoko przed jutrzejszym starciem. Włoch faworytem, ale nie jakimś dużym.
1
@Walpiano i w sumie nie dziwne
Tutaj nie ma tyle grindingu co na ziemi czy na wolniejszym hardzie, mecze sa szybsze, dyspozycja serwisowa i czytanie serwisu rywala
Plus na RG Serb pokazal ze w sprytnej grze jest lepszy od Sinnera - moze nie ma takiej potegi w zagraniach z głębi jak Włoch ale ma przewage doswiadczenia i kwestii taktycznych
1
@Walpiano @mekston Przed meczem powinno spaść bo zwykle tak się właśnie dzieje.
Ale sam Tomaszewski w Polsat Sport mówił, że Sinner gra za szybko na Djokovica i po prostu nawet nie będzie mógł odgrywać tych piłek bo prędkości jakie generuje Włoch są poza zasięgiem wszystkich.
Być może Rafa w prime by zdołał takie bomby wyciągać bo nawet RG 2021 jak grali ze sobą to pokazał, że w obronie nie ma lepszego defensora od niego, ale to było przede wszystkim na wolnej mączce gdzie piłka odbija się na wysokości barków.
Na trawie zwykle wygrywa ten, który przejmuje inicjatywę, a czy Novak jest w stanie wytrzymać tempo gry Włocha to już druga kwestia.
Novak z tym backhandem z 2018 co potrafił Rafę punktować by miał szansę, ale obecnie zobaczcie jak bardzo mu się pogorszył, a sam return już nie jest tak agresywny i ostry jak kiedyś.
Na Sinnera to przypadłby mu się defensywny return jaki miał Murray czy nawet Rafa żeby zneutralizować serwis takiego servebota.
Sam return Djokovica mi przypomina ten Agassiego, który był agresywnym returnerem, ale jak rywal serwował tak jak Sinner to jego jego return nic nie mógł zrobić bo stał zbyt głęboko w korcie. Widać to było w meczach na Samprasa na szybkich nawierzchniach.