- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1785 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
68 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1785 Culés
4
Juras wyjaśnił nieświadomym osobom, jak wyglądają ustawki i kto bierze w nich udział:
„Trochę mi zaczęło brakować adrenaliny. Całe życie biłem się na gołe pięści, nowa forma adrenaliny. Myślałem, że jak pojadę na pierwszy raz, to stanę z tyłu i zobaczę.
To była duża awantura, kto ma wiedzieć, ten wie. A chłopaki dawaj, idziesz z nami w pierwszym rzędzie. Wszyscy, którzy uważają tych ludzi za idiotów, to też jestem idiotą, bo brałem w tym udział.
Ludzie, którzy stoją w pierwszym szeregu ustawek, to ludzie, których doskonale znacie, ale nie wiecie, że oni to robią. To są ludzie wykształceni, adwokat, lekarz, a w poszukiwaniu adrenaliny lubią dać sobie w lesie po ryju i nie robić krzywdy postronnym osobom” - opowiadał u Żurnalisty
9
@Criss18Barca bo uwierzę, że ludzie wykonujący zawody jak lekarze biją się w lasach a potem przyjmują pacjentów z pizda pod okiem albo przetrąconym nosem.
Niezła próba uromantycznienia patologicznych zachowań. Trochę poleciało podziemnym kręgiem xd
6
@Criss18Barca Kto ma wiedzieć ten wie xd
5
@Criss18Barca Adwokat, lekarz, premier, prezydent... Wychodzi na to, że ludzie wykształceni nie mogą oprzeć się pokusie dania sobie po mordach od czasu do czasu.
1
@Criss18Barca "Wszyscy, którzy uważają tych ludzi za idiotów, to też jestem idiotą, "
No okej, nie ma problemu. Zgadzam się.
0
@Bobo25 Ale walki w klatce dla pieniędzy już ok? :p
Albo ta formula 5 vs 5 czy tam 4 na 4 ;D
Chcącemu krzywda się nie dzieje, a tam nie ma przypadkowych osob.