- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1193 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1193 Culés
8
Znajdź jakiś głupi twit -> wklej na labambe -> zasugeruj, że to jakaś opinia połowy Polski -> płacz jaki jesteś biedny i jak tobą pogardzają.
Póki co najbardziej pogardził ludźmi i to swoimi wyznawcami Kaczyński takim kandydatem. I tym, że kazał na niego głosować, bo inaczej przyjdzie Tusk i was zje.
0
@arasz1819 To jest opinia 3/4 twittera gdzie to właśnie najczęściej i najgłośniej krzyczeli o tolerancji i uśmiechu.
0
@Hindus Ale o czym teraz mówisz?
0
@misterio Mówię o pogardzie jaką szerzą wyborcy Trzaskowskiego wobec wyborców Nawrockiego na X, gdzie zdecydowana większość tych ludzi to Julki krzyczące wcześniej o tolerancji i szacunku wobec drugiej osoby, teraz te same osoby piszą o "ciemnogrodzie" i o tym, że ludzie bez przynajmniej średniego wykształcenia nie powinny mieć wcale prawa głosu, wywyższając się tym samym, że są znacznie inteligentniejsi od osób głosujących na Nawrockiego.
0
@Hindus Nadal nie rozumiem. 3/4 Twittera pogardza ludźmi bez wyższego wykształcenia, jak ma je 23% osób w Polsce? To się nie spina, skąd wziąłeś te procenty, ze wzoru Hajty?
0
@misterio Słyszałeś kiedyś może o szacunkach? Oraz oczywiście miałem na myśli 3/4 wyborców Trzaskowskiego aktywnie korzystających z Twittera. Zanim się zapytasz na jakiej podstawie to oszacowałem, to powiem wprost: wzrokowo. 3/4 Tweetów jakie zauważyłem narzeka na wschodnią Polskę uznając ich za gorszych.
0
@Hindus Oczywiście, że słyszałem o szacowaniu, ale to, co robisz, nie ma z tym nic wspólnego.
0
@misterio Wręcz przeciwnie. Na podstawie moich doświadczeń wzrokowych oszacowałem, że 3/4 wyborców Trzaskowskiego aktywnie udzielających się na X szydzi z tych "mniej wyedukowanych" Dlaczego niby nie ma to nic wspólnego z szacowaniem?
0
@Hindus Oszacowali naukowcy liczbę atomów we Wszechświecie, czy Archimedes liczbę ziaren piasku, Ty wyciągnąłeś te dane subiektywnie z tyłka. Oznaczę cię, jak już skończę pisać kolejną ciekawostkę.
0
@misterio Szacować ma prawo każdy i to co ja zrobiłem również jest szacunkiem, to nie jest jakaś metoda przystosowana tylko dla największych matematyków w historii. Oszacowałem i niedoszacowałem proste, nie ty tworzysz definicję czy odgórnie ustalasz kto może, a kto nie może szacować kolego.
0
@Hindus Twoje "szacowanie" nie ma nawet nic wspólnego z niedoszacowaniem, ale brnij w to dalej.
0
@misterio Nadal nie powiedziałeś dlaczego, ale brnij w swoją fałszywą tezę dalej.