La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 953 Culés

0

Kiedy ostatnio grał u nas jakiś Włoch? To był Zambrotta?

1

@Gibbon_FCB Tak, dokładnie. Ostatnio było blisko, bo chcieli podpisać Chiese, ale się nie udało.

0

@Gibbon_FCB następny będzie Inzaghi, ale to dopiero po kilku latach pełnej sukcesów erze Flicka.

2

@arasz1819 ale on nie pytał o trenera.

1

@arasz1819 Następny będzie Bastoni jak odejdzie Araujo ;)

0

@D10SLEO ciekawe czy dostanę rozgrzeszenie jutro w kościółku za ten haniebny incydent

1

@Gibbon_FCB grał jeszcze chyba sezon Dimitrro Albertini
Oraz Francesco Coco

@arasz1819 jakoś nie widzę tak defensywnego trenera w Barcelonie.
Dla mnie idealna opcja jeden do jednego to wymiana trenerów Inter-Atletico

0

@Krzysztof1987 jak już padnie mit o rzekomej defensywnosci Inzaghiego to wrócimy do tematu. Ładują nam tyle bramek w dwumeczu, my im tez, a ciągle się opowiada o defensywnosci Interu. We Włoszech strzelili najwięcej bramek w lidze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?