La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1256 Culés

12

Co Ansu zaliczył powrót z BVB na 5min to jego

0

@ViscaelBarca2007 bo to chodzi o wypchanie z klubu, nawiwni jesteście

0

@Faro wiadomo. Na treningach demon. Z resztą czy ktoś by go wypychał jeśli by dowoził sportowo? Prędzej by chcieli przedłużyć umowę żeby rozbić pensje. De Zerbi też go wypychał od połowy sezonu z Brighton? Xavi również?

0

@ViscaelBarca2007 Flick powiedzial ze zasluzyl na gre, po czym go nie wpuszcza na sekunde. Dodaj 2+2 i odpal dowolny film z treningu

0

@Faro mam się kierować krótkimi sklejkami z treningów? Flick może mówić różne rzeczy, ale na koniec liczą się akcje i nie odsunąłby piłkarza, który mógłby mu pomóc. Też pochwała za treningi to nie automatyczne zaproszenie do gry. Wielu piłkarzy ciężko trenuje, ale często to nie wystarczy na tym poziomie taka jest rywalizacja. Xavi też chwalił kiedyś Erica za treningi i profesjonalizm, a mimo to był ostatnim stoperem bo inni byli jeszcze lepsi. Nie mówię też, że nie chcą go wypchnąć, ale jednocześnie gdyby dawał argumenty to jego sytuacja byłaby lepsza.

0

@ViscaelBarca2007 jak nie ma napastnikow a woli wpuścić Gaviego do ataku to mówi za siebie. Wszystko byle nie Fati.
Chca zwolnić kontrakt i numer 10, nawet jakby byl słaby to by w tej sytuacji wszedl bo od zawsze jest atakującym, ale to mu da nadzieje wiec tego nie zrobią

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?