- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1006 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
LAMC_10
3
Ale parówa co??
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1006 Culés
7
Oo to ja dzisiaj ;DD
przewracam się po chacie po dwóch nockach i w międzyczasie na pizze czekam ;DD
@MesQueUnClub_87 @agaFCB @mekston @Danny Gaucho @DLFCB @Coutinho007 @Sysia11 @Kondziubarca @lucas/catalan @Kessie
1
@Lionel_Messi10 Nie no, ten "teledysk" pewnie dostanie nominację do Oscara.
0
@Martwy No a jaak ;D przeciez on dla beki byl kręcony ;-) dystansu trochę.
1
@Lionel_Messi10 @FcPortoFan1999 trzeba oznaczyc
2
@mekston Mnie nie oznaczaj.Nie lubię rapu.
0
@Lionel_Messi10 Dystansu trochę? Przecież to nie brzmi i nie wygląda. Dlaczego "katujesz" ludzi taką "muzyką"?
0
@FcPortoFan1999 "rapu" xDD hahahaha
0
@Martwy Lubie sobie posłuchać Byku, nikomu pistoletu nie przestawiam do skroni zeby sluchali tego xD
1
@Martwy Nie wiem.Wygląda na rap.
1
@Lionel_Messi10 Pewnie, rozumiem. Słuchaj czego tam sobie chcesz i co lubisz, ale kliknąłem w to i nie potrafię wyjść z zażenowania tym co zobaczyłem. Nigdy w życiu sam z siebie bym tego nie wpisał w YT ;)
0
@FcPortoFan1999 Noo jak "wygląda na rap" to pewnie tak jest xD ehh
0
@Martwy kto jak lubi Byku ;DD
Ja slucham wszystkiego juz tu pisalem kiedyś a @Coutinho007 wie doskonale;P
@Martwy To jest rap ale nagrany luźno;-)
1
@FcPortoFan1999 nie o to chodzi
1
@mekston Dokładnie xD
0
@Martwy @mekston Nie lubię takiej muzyki.
1
@Lionel_Messi10 Też miałam mieć ten avek co ty ale zmieniłam na trochę inny xD
0
@agaFCB widzę haha i elegancko;D
1
@Lionel_Messi10 A to jeszcze nie ten, ten jest stary :D
0
@agaFCB Ciekawe co zes tam pokombinowała;DD
1
@Lionel_Messi10 O patrz pojawił się teraz u mnie xD
1
@agaFCB Carlos z prawej a z lewej puchar? Bo taki pokazuje profilowy xD
A jaki masz xD
1
@Lionel_Messi10 To ten nowy ,czyli wszystko gra. U mnie tez już jest.
0
@agaFCB elegancko;DD
1
@MichalZZZ sprawdzaj ;D