La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1399 Culés

0

Kiedyś humaniści to byli filozofowie, znali języki czy pisali wiersze a w dzisiejszych czasach to poprostu ludzie, którzy zapominają tabliczki mnożenia

0

@Rastafarnianin ja zawsze mówiłam, że jestem humanistą bo czytam dużo książek, interesuję się literaturą piękną, piszę wiersze i jeździłam na konkursy poetyckie :D do tego moja koleżanka z klasy która była jak mówisz, słaba ze ścisłych po prostu. Z polskiego zresztą też xd

1

@Rastafarnianin "Humanizm – nurt filozoficzny lub światopogląd oparty na racjonalnym myśleniu, który wyraża się troską o potrzeby, szczęście, godność i swobodny rozwój człowieka w jego środowiskach: społecznym i naturalnym."
Nic tu nie ma o pisaniu wierszy.

0

@Rastafarnianin chodziłem na Humana w liceum i wiem że to poprosi ludzie nie nadający się do matematyki - i to tyle

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?