- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1567 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
17
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
32
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
13
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1567 Culés
2
Mega talent polskich skoków narciarskich Kacper Tomasiak zajął dzisiaj trzecie miejsce w zawodach Fis Cup w Szczyrku.
Jest to chłopak rocznik 2007! Czyli w tym roku skończy dopiero 18 lat. Bardzo duży talent, za dwa tygodnie jego docelowa impreza czyli Mistrzostwa Świata Juniorów. Tam po cichu liczę na medal w jego wykonaniu. A czym by to skutkowało? W przyszłym sezonie by mógł występować w każdym konkursie Pucharu Świata i by nie zabierał kwoty nam przysługującej. By mógł zebrać masę doświadczenia . Naprawdę mam wielkie nadzieję związane z tym zawodnikiem.
On już jako 16 latek był czwarty na MSJ.
0
@Criss18Barca ej proszę pana u nas mlode talenty do zaczynają się dopiero od 25 lat wzwyż chyba że mamy do czynienia z Maciejem k to wtedy ta granica zaczyna się od 30. Nawet jak tę kwotę startową wywalczy to i tak za kilka lat go wezmą na pś bo będzie nie gotowy
1
@Criss18Barca młodszy Tomasiak też świetny weekend. Bardzo potrzebujemy tego medalu MŚJ, Joniak, Amilkiewicz, Tomasiak mogą to zrobić, szkoda kontuzji Łukaszczyka
0
@Xxxbarca4ever Tylko że jak nam przysługuje 5 miejsc i on by zdobył medal MSK to byśmy mieli dodatkowe miejsce na cały sezon. I tym szóstym zawodnikiem by musiał być tylko junior u-20.
1
@Pnog37 Mamy teraz bardzo dobre pokolenie juniorów. Może coś się z tego urodzi.
0
@Criss18Barca rozumiem zasady tylko u nas na pś bierze się zawodników 22-23 lata wzwyż bo wcześniej są nie gotowi
0
@Xxxbarca4ever No ale jak będzie medalista to nie będzie wyboru ;)
0
@Criss18Barca W Austrii 18 letni talent to jest w kadrze. U nas takie Klemensy Murańki, to są więczne talenty. U nas czeka się aby nie "spalić" młodego zawodnika, a później on po prostu znika.
0
@yoli który 18 latek w Austrii jest w kadrze? Tutaj też jest różnica bo u nich wchodzi losowy gość z pk i na luzie walczy o punkty PŚ, a nasi juniorzy mają problemy w CoC