- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1134 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1134 Culés
3
Dzieki nowemu formatowi LM myślicie że rekord Ronaldo goli w jednym sezonie LM (17) szybko pęknie?
Na pewno Haalandy czy inne Mbappe będą łatwiej mieli zdobyć 100 bramek w LM czego myślę że dokonają
0
@Herato no nie wiem czy tak łatwiej.
Zależy od losowania bo jednak ciężej będzie dostać za darmo 4 mecze z ogórkami w fazie grupowej ( teraz to już w ligowej )
0
@Herato teraz nie będzie ogórków od pierwszego meczu więc będzie tak samo albo ciężej
0
@Rust_Cohle dlaczego ciężko?
Bayern np. - w tej edycji: Dynamo, Szachtar, Feyenoord, Slovan
Do tego jak zajmiesz miejsce 9-24 to potencjalnie możesz zagrac dwumecz z ekipa duuużo słabszą na papierze
City - Slovan, Sparta, Feyenoord, Brugge
Na gruncie poprzedniej edycji to mecze z ekipami losowanymi z 3/4 koszyka
0
@MesQueUnClub96 co znaczy nie będzie ogórków?
Dalej są te ekipy najsłabsze i właściwie 4 mecze to masz na poziomie tego co mogles wylosowac ekipy z 3/4 koszyka w poprzednim formacie. Potencjalnie jeszcze mogą wpaść mecze barażowe przy pewnych scenariuszach a więc do 4 spotkań więcej nawet
0
@mekston już nie rób takich ogórków z tego Feyenoordu
0
@Rust_Cohle ekipa taka na 3 koszyk i nie jest to najszczelniejsza defensywa
Dostajesz spokojnie dalej 4 mecze na poziomie tego co miałeś wcześniej a jesli nawet bylby to mecz mniej to dostajes plus 2 ogólnie - więc w ogólnym rozrachunku masz wiecej opcji
Czasami mecze z mocnymi tez staja sie otwarte i np ktos jest mocny ofensywnie a obrona kwiczy i atak ma używanie.
2
@Herato Do rozegrania jest nawet 4 mecze więcej (jeśli ktoś zagra w 1/16), więc myślę że kiedyś ten rekord padnie, ale nie będzie to łatwe.
0
@TheNekro94 @MesQueUnClub96 Lewy miał kapitalny wynik 15 goli gdzie odpadły mu mecze w 1/4 i 1/2 z uwagi na formule LM covidowa - tam miał pole do 17
0
@Herato tak, pęknie w przeciągu najbliższych 3 sezonów. 2-4 mecze więcej to bardzo dużo.
@Rust_Cohle ale dostajesz 4 mecze więcej, jeśli zajmiesz miejsca 9-24.