La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1157 Culés

0

Możemy już przyznać złotą piłkę dla Guiu, czy jeszcze trzeba zaczekać na kolejny mecz? W LK oczywiście, bo w lidze angielskiej to on się nawet do kadry nie łapie ;)

0

@Pnog37 nie sądziłem, że były piłkarz Barcelony, którego ambicje sięgają nieco wyżej i chciał spróbować w innym klubie, gdzie jak widać dostaje regularne szanse w Europie - wzbudzi aż tyle prześmiewczych opinii.

1

@Pnog37 Jakby Marc Guiu nie strzelał "kelnerom" w Lidze Konferencji byłby wyśmiewany, że nawet w LK nie potrafi strzelać, a jak strzela to też jest wyśmiewany bo w Premier League nie gra.

Czasem to jak serio Was tutaj nie rozumiem o co Wam chodzi. Gość ma 18 lat, strzela mimo że kelnerom ale jednak w europejskich pucharach.
Nie każdy jest Lamine Yamalem żeby w wieku 17 lat ciągnąć reprezentację Hiszpanii do złota Mistrzostw Europy.

0

@Stinger_ nie no luz, chodziło trochę o kolejarza, który pisze, że on zjada Lewego

0

@Pnog37 No właśnie zauważyłem, że odpadli Was nieźle. Przecież on (chyba) pisze to specjalnie, a "Wy" dajecie się załapać.
Oczywiście zgadzam się co do jednego - Marc Guiu jest młody i wciąż może coś z niego być więc nie wiadomo czy by kiedyś nie przydał się Barcelonie ale wiem też, że nikt normalny nie powie, że zjada Roberta Lewandowskiego - lidera klasyfikacji strzelców La Liga i Ligi Mistrzów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?