La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 799 Culés

7

Hitler też zmieniał Europę...


0

@Kgorecki2500 No ale to przeciez pod batuta Trumpa.

0

@Kgorecki2500 w sumie to że Iran odcięli od Hezbollahu to bardzo dobrze .Bo Iran miesza wszędzie gdzie się da niszczenie statków na morzu czerwonym to też ich robota. Koniec z Asadem również nie wiem jak z tymi bazami Ruskimi ale im mniej tym lepiej.też mniej bronii w serii to mniejsze szabse oanstwa islamskiego i ataku na Izrael co spowiduje mnie okrutna wojnę w przyszłości a mize o kilka lat odriczenie.To zw Syryjczykom zniszczono broń to nie jest źle.

3

@tbas Raczej pod batutą każdego prezydenta USA. Tam nikt, nie pozwoli Izraelowi zrobić krzywdy.

1

@Barcanajlepszyteam To prawda. Ale wrzuciłem temat bo jak prezydentem był Biden, to jazda po Żydach po prawej stronie zycia politycznego, Prezydentem został Trump i zaczał mocno krytykowac antysemityzm, cisza, Żydzi juz nie sa mordercami

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?