- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1328 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
4
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1328 Culés
2
Andrzej Jakubowski z Jagiellonia.net (na dodatek to redaktor naczelny) zadał Papszunowi na konferencji takie pytanie: "Sytuacja z czerwoną kartką dla Berggrena. Chyba zasłużył na miano „dzika kolejki”, bo grzebał w tym polu karnym szukając żołędzi lub pędraków?"
Trener Rakowa odpowiedział: "Nie wiem, czy pan chce być śmieszny lub kogoś obrazić, ale to już pańska sprawa. Nie będę się do tego odnosił, bo na takim poziomie nie będę z panem dyskutował".
Redaktor naczelny zawodu uczył się u Michnika albo u Urbana mam wrażenie. Szwed zachowal się jak dureń, ale nazwać go dzikiem kolejki? XD
0
@Ojciec5tkidzieci Tak chciał podkopać miejsce karnego że troszkę Dzika przypominał.
0
@Ojciec5tkidzieci przecież pytanie typowo żartobliwe i dziwię się trenerowi, że sam z tego nie zażartował tylko ciśnie bez sensu.
0
@chosenone Sugerował, że zawodnik perfidnie symulował, a trener jest od tego by bronić swoich piłkarzy, więc co w tym dziwnego?
0
@Ojciec5tkidzieci
Co to jest w ogóle za pytanie? Jak na taki szrot odpowiedzieć? :D
0
@MesQueUnClub_87 Widzę że polubiłeś Ekstraklasę xd
0
@FcPortoFan1999 Zawsze śledziłem poczynania lokalnego klubu. Jeszcze jak był w 2 lidze to chodziłem na Stadion, ale ogólnie Ektraklase śledzę bardzo średnio.
0
@MesQueUnClub_87 Rozumiem że teraz to się nasili bo Raków jest na ustach praktycznie wszystkich fanów Ekstraklasy.
1
@FcPortoFan1999 Nie chodzę po innych forach, więc nie wiem co piszą fani Ekstraklasy, ale jak tutaj pewien użytkownik i fan Lecha będzie mi pluł na klub, któremu kibicuje od lat to ja będę pluł na niego. Zasada jest prosta.
1
@MesQueUnClub_87 Rozumiem chęć obrony lokalnego klubu ;)