- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 869 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 869 Culés
3
Głosowałem na Trumpa. Oczywiście, że będę — powiedział w lutowym odcinku podcastu "WojewódzkiKędzierski" Tomasz Adamek komentując nadchodzące wybory prezydenckie w USA. Były polski pięściarz mieszka na stałe w Stanach Zjednoczonych i ma prawo oddawać głos w tamtejszych wyborach. O nadchodzącym głosowaniu wypowiedział się na początku tego roku podcaście i stwierdził wprost: szef jest jeden.
0
@Criss18Barca to faktycznie niesamowity argument
0
@Criss18Barca hahaha brawo tak, świetnie, wspaniałe.
1
@Criss18Barca Ach ci migranci zniszczą Stany od środka
1
@Criss18Barca Zastanawia mnie argumentacja, czemu na Trumpa poza tym, że koledzy z PiSu mu wmówili, że jest najlepszy?
Adamek jest imigrantem a Trump chce się pozbyć imigrantów.
Adamek jest ponoć zagorzałym katolikiem a Trump to nawet nie wie w co wierzy bo raz jest protestanckim prezbiterianinem a raz chrześcijaninem bezwyznaniowym a ogóle to lubuje się w zdradach małżeńskich, przygodnym seksie i wykorzystywaniu seksualnym xD
2
@Tasde z tymi imigrantami to teraz świadomie (mam nadzieję) manipulujesz. Czym innym jest pracujący imigrant jak taki Adamek, a co innego Horhe ciągnący zasiłki
1
@Kozinho. A powiedz no kolego, jaki to zasiłek w USA otrzymać imigranci?
2
@Tasde No zasiłek za bycie imigrantem, nie słyszałeś? U tego imigranta Muska na portalu dla trzyzdaniowcow pisali, musi być prawda, otwórz oczy
0
@Tasde ten dla bezrobotnych, tak, w juesej też je mają
0
@Kozinho. Wiesz, że zarówno w Polsce jak i w USA zasiłek dla bezrobotnych to de facto ubezpieczenie od utraty pracy? Nie dostajesz go za to, że jesteś bezrobotny tylko w przypadku w którym miałeś pracę i ją utraciłeś.
Więc imigrant który ją dostaje, siłą rzeczy musiał być LEGALNY i pracować.