- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 842 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 842 Culés
3
Zapowiedź 10 kolejki ligi wielbłądów.
Kolejka hitów. Jutro CR sfrustrowany swoją nieudolnością z pucharu Abdula będzie chciał pokazać swoją moc przeciwko mistrzom - Al Hilal..
Ale ja nie o tym, dzisiaj mamy mecz mega mocnych Al Ittihad z Laurentem Blanckiem za kierownicą, którzy to podejmą u siebie Al Ahli.
U gospodarzy będzie na pewno widoczny brak w superformie w tym sezonie Karima Benzemy. Jednak poza tym wszyscy na pokładzie: Diaby, Auoar, Bergwijn, Kante czy Fabinho.
U gości zaś zagrają: Toney, Veiga, Kessie, Mahrez czy Ibanez, a na ławce mecz zacznie Firmino.
Mecz o 19:00 na Polsacie sport premium 2.
0
@escarabajo dla Ittihad to bardzo ważne starcie - szansa na stratę punktów Hilalów i tutaj na trudnego rywala grają.
1
@mekston te starcia są dla wszystkich ważne. Al Ahli już raczej wypadło ze stawki i trzeba przyznać że ich projekt drugi sezon z rzędu nie wypala mając taką drużynę.
0
@escarabajo No to Ronald dostanie kolejny oklep od Al-Hilal
0
@escarabajo Ahli już bez szans na walkę o tytuł, a Ittihad można powiedzieć że jak najbardziej są w grze, ale muszą wygrywać takie starcia
0
@MesQueUnClub96 będzie się chciał zrehabilitować
0
@mekston chcieć może ale tylko może
0
@MesQueUnClub96 w końcu jakiś mecz mu wyjdzie z nimi, to nie jest tak, że gra z plackami w Naserach
Grają też u siebie.
1
@MesQueUnClub96 @mekston każda seria kiedyś się kończy. Al Hilal mają 25 oficjalnych meczów bez porażki, a jeśli dobrze liczę to w samej lidze 45 kolejnych meczów bez porażki. No to robi wrażenie.
(Sprawdzałem na telefonie więc może być błąd).
0
@escarabajo to lepiej niż Hajto, bo on z głowy mówi
1
@mekston ale on jest poważnym i niepoważanym ekspertem:) a ja jestem ani poważny ani poważany;)
2
@escarabajo na Rambli zdecydowanie jesteś poważany :)
2
@mekston dzięki:)