- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 966 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
15
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
28
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
GeneralXavi
4
Jak myślicie kto zdobędzie koronę króla strzelców na mundialu? Serce podpowiada Messi, ale... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 966 Culés
6
Pompujemy balonik.
0
@tristan87 Navas chce, Szczęsny nie xD
0
@tristan87 Navas to owiele bardziej prawdopodobna opcja, jego agentem jest Mendes, małe wymagania finansowe, bez klubu i chce grać. Teoretycznie jakby zarabiał grosze to może nawet na dłużej zostać jako konkurencja na bramce i sprzedać Pene
0
@BORO_12 "Navas to owiele bardziej prawdopodobna opcja, jego agentem jest Mendes, małe wymagania finansowe"
Tymczasem wczoraj tutaj:
https://www.fcbarca.com/121022-md-keylor-navas-otwarty-na-wysluchanie-barcelony-inny-byly-bramkarz-realu-madryt-rowniez-na-celowniku-aktualizacja-17-30.html
"nie tak dawno dyrektorzy brazylijskiego Grêmio publicznie powiedzieli, że nie mogą sobie pozwolić na pozyskanie Kostarykanina ze względu na jego wysokie wymagania finansowe".
0
@Bobo25 to liga brazylijska (:
Widziałem wcześniej info że pensja nie będzie problemem więc trzeba poczekać na więcej informacji
0
@BORO_12 a myślisz że u Szczęsnego pensja byłaby problemem gdyby chciał u nas zagrać?
0
@BORO_12 Ja w transfer jednego i drugiego nie wierzę.
0
@Bobo25 a chce grać? Na Szczęsnego to raczej nas nie stać biorąc pod uwagę jego wymagania finansowe
0
@tristan87 ja w Navasa wierzę ale wolę żebyśmy poszli po Vallesa i mieli bramkarza na lata
0
@BORO_12 "a Szczęsnego to raczej nas nie stać biorąc pod uwagę jego wymagania finansowe"
A jakie niby ma wymagania????
Skoro przeszedł na emeruturę, gdzie jeszcze ze 2/3 latka mógł sobie spokojnie w ciepłych krajach pograć o dorobić tzn. że nie ma ciśnienia finansowego i jeżeli tylko by chciał (i oczywiście klub byłby zainteresowany) to nie widze problemu żeby się dogadali.
Finansowo moze wyjść tak samo jak Bravo a nawet lepiej bo jak widac Bravo miał ciśnienie żżądając od brazylijskiego klubu jakiś dużych dla nich pieniędzy.
0
@Bobo25 dla niego piłka to bardziej biznes i nie ma szans że przyjdzie grać za grosze