- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1513 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
17
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
30
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
GeneralXavi
5
Jak myślicie kto zdobędzie koronę króla strzelców na mundialu? Serce podpowiada Messi, ale... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1513 Culés
17
Przypominam ze Lionel Andres Messi Cuccittini gra dzisiaj mecz
0
@zodiak_10 Niech sobie gra, niestety dla Niego w tym samym czasie są derby Śląska!
0
@zodiak_10 wiemy wiemy, sklady juz podane:) tylko co sie dzieje z Busim? nie ma go nawet w skladzie od dwoch spotkan
1
@FcPortoFan1999 derby Slaska to mozna ogladac, ale tylko na sofascore w tym czasie:)
0
@Lanosss A to jakiś mecz o puchar dla Messiego?
2
@FcPortoFan1999 walka o supporters shield:)
2
@Lanosss Ostatnio pauzowal za kartki, wiec teraz moze jakis uraz
0
@FcPortoFan1999 spotkanie ligowe ale Inter walczy o Supporters Shield
0
@Lanosss Tarcza wspólnoty tylko Ameryki? @mekston A Nowy Jork to o co gra w takim razie?
1
@FcPortoFan1999 to jest walka o mistrza sezonu zasadniczego mls nazwany supporters shield, Inter prowadzi w tabeli, zostalo 5 kolejek i pozniej playoffy o mistrza mls
0
@Lanosss Myślę że taki system playoffów nigdy by się nie przyjął w Europie.
0
@FcPortoFan1999 to jest jak liga - Nowy Jork gra o jak najwyższe miejsce w tabeli - przede wszystkim zapewnienie sobie play off, a potem dobra pozycja wyjściowa.
Na Supporters Shield nie mają już szans.
1
@FcPortoFan1999 to jest typowo amerykanski system, nie bardzo mi sie to podoba, liga jest ligą, a puchar kraju to puchar kraju i to jest najlepszy system. Nie podoba mi sie rowniez, ze sezon mls jest od marca do listopada. To jednak bardziej jednak jest zwiazane z pogodą i ligami jak Brazylia, tam tez tak sezony są rozgrywane
0
@mekston Czyli Nowy Jork wyjdzie na ten mecz na luzie a Miami(czy tam Majemi) wyjdzie spięte! @Lanosss Puchar kraju-tak!
0
@FcPortoFan1999 New York jest gospodarzem też
0
@mekston Powinni w MSG ten mecz rozegrać!