- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1206 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
ranger3120
3
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
13 odpowiedzi
mekston
3
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)1. Francja2. Argentyna3.... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1206 Culés
3
Jak to było? "Gramy w tym sezonie bez napastnika"? Coś takiego chyba.
2
@michal26 @AlexDark00 opinia
0
@michal26 Nie za wcześnie po tap-inie z 0.5 metra i karniaczku? :D
No ale fakt - w tym meczu robi to co powinien. Oby tak caly sezon, na finezje w rozgrywaniu nikt nie liczy w jego wykonaniu
1
@LukaszFan nie, bo karnego strzelił bardzo pewnie, a strzał na 1:1, to tez kwestia przepychania się, a nie dobitki do pustej
0
@michal26 xd pustak i karny. Jest się czym chwalić.
0
@AlexDark00 Oglądaj:D
0
@Bagsik88 xd Czyli jie strzelił z pół metra na pustą i karnego? Na jakimś flashscore ci tego nie napisali?
0
@AlexDark00 Lewy obiektywnie rozegrał dobre spotkanie.
0
@AlexDark00 Jakbyś oglądał to wiedział czemu na pustą miał i jak karnego strzelił:D
0
@michal26 Wspaniałe, ZP powinien dostać, albo jakiś medal. Przecież żaden inny piłkarz w historii nie strzelił karnego i pustaka.
0
@Bagsik88 Aha to teraz wykonanie karnego również świadczy o wspaniałym meczu xD
0
@AlexDark00 Gdzie tak napisałem? :D
1
@AlexDark00 dał nam 3 pkt na inaugurację sezonu na nie łatwym terenie. Wypełnił swoją rolę. Po to jest napastnik, by strzelać gole i to zrobił. Na pewno wyróżniający się na plus zawodnik naszej drużyny.
0
@michal26 xd Tam by Ter Stegen mógł karnego strzelać i by wyszło na jedno xd
0
@AlexDark00 tak, zwłaszcza że po drugiej stronie Mamardashvili był, czyli jeden z lepszych bramkarzy + to zawsze bolążka Barcelony była xD
BTW. Lewy został wybrany graczem meczu