- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 802 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Luciano99
16
@FcPortoFan1999 napisał, że nie ma gola dla Ghany, a jak gol został uznany po Varze, to usunął... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 802 Culés
3
No to świetnie. Wystarczyło, żeby wycofał się do piątku... Cholernie głupim zagraniem zabrał kilka szans medalowych, nie tylko sobie, ale i Idze i Jankowi
0
@zadafcb Ale o jakim głupim zagraniu ty mówisz? Może wyszedł na kort po 19 lipca, zobaczył że nie da się grać i później taka decyzja została podjęta.
Jeśli miałby wyjść na gema i od razu skreczować to byłaby kompromitacja na cały świat.
Dziwne jest to obwinianie Hurkacza o każdą możliwą rzecz. Zawsze on wszystkiemu winny
0
@MesQueUnClub96 skrótem na Wimbledonie. Tym głupim zagraniem.
Kompromitacja kompromitacją, jakby Iga z Jankiem medal zdobyli to by każdy miał to w dupie, za przeproszeniem
0
@zadafcb Nie nie miałby xD
1
@MesQueUnClub96 dobra, każdy poza @MesQueUnClub96
0
@zadafcb A to czemu Iga Świątek nie może zagrać w parze z Janem Zielińskim?
0
@zadafcb Nic by to nie zminiło bo Piotr Matuszewski nie spełnił wymogów gry dla reprezentacji w cyklu olimpijskim.
1
@Stinger_ Żeby Zieliński mógł grać w mikście musiał zagrać w deblu. A przez to że Hubert ma kontuzję to nie zagra debla. Dla mnie ten przepis jest bez sensu.
4
@Stinger_ Bo w mikście mogą wystąpic tylko zawodnicy i zawodniczki którzy biorą udział w singlu lub deblu.
2
@adi7adi8 Ludzie nie biorą tego pod uwagę.
1
@adi7adi8 mikst to tez bardzo speficzne rozgrywki - normalnie nie sa grane bo nie ma kiedy. Zdecydowanie nie sa to tez najbardziej prestiżowe rozgrywki nie ukrywajmy.
Sa tylko na szlemach wlasciwie i na IO wiec na jakiejs bazie trzeba dobrac tam zawodnikow i zawodniczki. Kasa jest tam mala w porownaniu do innych.
0
@mekston Okej wszystko to jest wiadomo tylko co to ma do dyskusji? :P
1
@adi7adi8 to ze ludzie sie bulwersuja o kwalifikacje do tej rozgrywki
1
@mekston To mnie za bardzo nie dziwi jedyna szansa zagrania miksta dla Igi na ziemii w karierze i to mając z kim zagrać bo czy z Hubertem czy zJankiem była szansa na dobry wynik.