- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1213 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1213 Culés
5
Gruba niedziela się szykuje:
Carlos Alcaraz - Novak Djokovic
Hiszpania - Anglia
potem już w nocy z niedzieli na poniedziałek Argentyna - Kolumbia
@Encore @barcelonaLM @FcPortoFan1999 @budel17
1
@mekston Peak sportowy tego roku
0
@mekston Mocna niedziela
1
@Encore @barcelonaLM jeszcze brakuje wyścigówek
1
@mekston Ile wygrał Djokovic z Musettim? Bo ja mam jakieś opóźnienie i u mnie mecz się dopiero zaczął.
0
@mekston Mówiłem, że hiszpański dzień szykuje się w niedzielę to ktoś mówił, że Alcaraz nie ma szans z Miedwiediewem. Co się stało, że zrobił go luźno?
1
@Stinger_ Po pierwsze trudno wygrać z Sinnerem i Alcarazem pod rząd. Med nie kosił na serwisie dzisiaj, Alcaraz dobrze returnował, poza tym Alcaraz po 1. secie podniósł poziom na serwisie. W normalnych warunkach Alcaraz wygrywa z Medem na trawie i tyle, co innego na kortach twardych
0
@barcelonaLM No ale właśnie było już po meczu z Sinnerem u czytałem tutaj, że Hiszpan nie ma szans z Miedwiediewem, a tu nagle Alcaraz prawie bez problemu sobie go pokonuje.
0
@Stinger_ kto mowil ze nie ma szans?
Bylo wiadomo ze Carlitos tu jest faworytem
1
@Stinger_ @mekston najpewniej Dodiev znowu bajdurzył
0
@mekston Już nie pamiętam. Ktoś mi tu odpowiadał ale nie chce mi się szukać kto.
Dlaczego właśnie zastanawiam się jak do tego doszło.
0
@Barcanajlepszyteam prosze Cie, tu jest sprawa jasna. Troche sledzisz tego tenisa
0
@mekston Jest faworytem, ale oni też czasami przegrywają.
0
@Barcanajlepszyteam ale nie tu, to mogl byc mecz 3 rundy. Tu nie ma jak tego przegrac Serb
0
@mekston aż żal że nie będę pewnie w stanie obejrzeć finału Wimbledonu i copa america.. ale jeszcze djokovic w tym finale nie jest. Wiadomo że jest mega faworytem ale dopóki piłka w grze.. może jakaś sensacja dzisiaj?
0
@budel17 nie no, Wloch bez szans.
Jakby tu byl Zverev to ok, mozna rozmawiac o szansach ale nie Musetti