La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1657 Culés

2

Achtung, achtung! Hiszpania, Niemce, Portugalia i Francja na kursie kolizyjnym.
2 z tych zespołów na pewno wylecą z turnieju po 1/4 finału i skończy się ogromnym rozczarowaniem. Ambicje każdego z tych zespołów sięgają minimum finału.

A 2 strona drabinki już hipotetycznie słabsza. Potencjalne starcie Włochy-Anglia zapowiada się na wielki hit (też potencjalny), a jak to się stało, że Austria i Holandia znowu mogą zagrać razem w 1/4? Przedziwne ale możliwe.

Tak w ogóle to nie odbierałbym underdogom szans na niespodzianki. Kilka teoretycznie słabszych ekip jest świetnie przygotowanych do turnieju. A na pewno wykazują niesłychaną ambicję, co dobrze rokuje.

1

@Comentateiro Bardzo dobrze że z tych 4 ekip, przynajmniej dwie wylecą.Najlepiej jakby wszystkie poleciały do domu!

konto usunięte

4

@Comentateiro Ja się nie zdziwie jak 1/2 będzie Austria/ Rumunia - Szwajcaria

1

@Rust_Cohle a ja się zdziwię

1

@Comentateiro niech odpadną Niemce i Portugalia. Portugalia na nic nie zasługuje, a jak odpadną Niemce, to przynajmniej Tuskowi będzie przykro.

1

@Safrani Niemce mają wygrać turniej, ku chwale ojczyzny, na złość prawicowej Polsce i ku radości Donalda "fur Deutschland" Tuska

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?