La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1615 Culés

0

Zobaczymy z lepszymi rywalami bo jaśki już się skończyły i teraz sama ''topka'' została w tenisie.Chyba ze Novak od next meczu będzie biegał jak nowo narodzony to kto wie.

0

@Encore Fritz/Ruud, na pewno tak się nie postawią Novakowi.

0

@FcPortoFan1999 To Musetti i Cerundolo są lepsi od Fritza i Ruuda?

1

@Encore Nie chodzi o czy są lepsi.Chodzi o to że cytując @budel17 Ci dwaj, na ćwierćfinał wyjdą ze spiętymi jajkami jak Hurkacz wczoraj.

0

@FcPortoFan1999 Ale to juz nie jest ten Novak z poprzednich lat.No chyba ze tak jak mówie nagle wróci mu zdrowie

0

@FcPortoFan1999 akurat mecz w ćwierćfinale powinien być lepszy na pokonanie Novaka bo ciśnienie jest na pewno mniejsze
To tak jak z nadalem było, szansę były rywalizować z nim do 1/2, w finale już nie bardzo.

0

@Encore Widziałeś tiebreak 1 seta w meczu Fritza i Ruuda? Ile Ci goście w takim razie będą potrzebowali szans aby ugrać choćby dwa sety z Novakiem? @budel17 W półfinale Novak na takiego Zvereva, czy nawet De Minaura będzie miał ciężej.Obydwa Alexy, wydaje się że nie wyjdą przegrani już przed meczem na Djokovicia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?