- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1023 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
53 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Ilka
1
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1023 Culés
1
Ten Roland Garros to jest zwykły żart i wałek. Jak Hurkacz zagra w ćwierćfinale na Sinnera to w ciągu tygodnia (środa-wtorek) nie zagra w jedynie jeden dzień, w przeciwieństwie do Włocha który ma normalny rytm meczowy. To nie jest sprawiedliwe. Nie da się rywalizować w taki sposób
0
@MesQueUnClub96 Shapo jeśli ma jakiś honor to powinien skreczować...
0
@MesQueUnClub96 Dobrze, że chociaż dach zrobili na głównym stadionie, bo gdyby go nie było, to już całkowicie byłby żart pod względem organizacyjnym.
1
@MesQueUnClub96 ale to na każdym turnieju ws tak jest, że topowi i zawodnicy gospodarzy grają na głównych arenach z dachem. Problem ze Paryż i Londyn mają największe problemy pogodowe podczas swoich turniejów. W tym roku to totalny pech z tą pogodą
2
@Barcanajlepszyteam to nie ma nic wspólnego ze sportem. Wkładają jakichś ogórków na korty zadaszone, a 8 tenisista świata nadal jest opluwany.
2
@MesQueUnClub96 Czyli wymówka już jest.
0
@adi7adi8 jak przegra z Sinnerem to będą jakieś wymówki potrzebne? Tylko jeden tenisista TOP8 nie zagrał meczu na korcie zadaszonym i jest to Hubert Hurkacz
2
@adi7adi8 Czemu wymówka? Takie rzeczy na najwyższym poziomie mają bardzo duże znaczenie.
0
@MesQueUnClub96
To nie oglądaj jak masz z tym problem. Masz kolejna wymówke jak znowu z jakimś jaskiem poleci.
2
@MesQueUnClub96 Spokojnie nie dojdzie do meczu Hurkacz-Sinner :)
Dziwisz się, że Hurkacz nie gra na najważniejszych kortach? Bo ja nie. Zobacz na jego tenis. Serwis i to wszystko.
0
@Adriatique ja też mam problem z pewnymi rzeczami
0
@bodzio10 Shelton jest jeszcze gorszy pod tym względem i jakoś może grać na korcie zadaszonym
0
@bodzio10 no i to są przykre dla nas fakty. Tenis Polaka nie jest przyciągający dla kibiców.
0
@bodzio10 bo to servboot bez mentalu zwyciezcy
1
@Adriatique Nie kibicujesz zawodnikowi z Wrocławia?