- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 606 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 606 Culés
0
Ja tam bym nie miał nic przeciwko, jakby Katar się teraz wycofał z Paryża i zamiast tego przejął Barcelonę. Ci socios to są niestety tępe dzidy, które od kilkunastu lat nie potrafią wybrać kompetentnych władz klubu, tylko zamiast tego wybierają takie ofiary losu kolejno jak Rosell, Bartomeu, czy teraz druga kadencja Laporty, że naprawdę, z dwojga złego wolę całe to bogate katarskie bagno od bankructwa klubu.
0
@Destroyer_of_Worlds A ja bym wolał, żeby jakiś miliarder z Europy kupił część udziałów w Barcelonie, tak jak Jim Ratcliffe w United. Wyszlibyśmy na tym podobnie. Katarskie pieniądze to jednak śmierdzą.
0
@Destroyer_of_Worlds Nie chce Cię obrażać ani dostać bana, więc tylko powiem że mocno się mylisz i nie masz racji ani nie mam zamiaru w żadnym stopniu poprzeć Twojego zdania. Twoja nazwa idealnie pasuje do tego co byś chciał zrobić z imieniem tego klubu, które i tak jest mocno nadszarpnięte. Podziękuje za takie porady.
1
@Pawlak1992 Podobno Marcin Gortat i Lewandowski oszczędzają żeby wykupić na spółe 30% klubu, już za rok
0
@Pawlak1992 "Katarskie pieniądze to jednak śmierdzą." dokładnie jak z ropą z Rosji...ale jak Rosja zaczęła sprzedawać ropę do Indii, to Indie nagle weszły do TOP3 eksporterów ropy do krajów UE xD to są tylko etykietki, które przyklejamy, żeby się czuć lepiej, prawda jest taka, że nikogo tak naprawdę nie obchodzi, skąd jest ropa czy pieniądze.
0
@Destroyer_of_Worlds Mnie obchodzi. Jak ludzie nazywają PSG katarskim tworem, to tak samo będą mówić o nas. I już nie będą pisać "Barcelona" tylko "Barc€lona", tak jak P$G. A w United brytyjski miliarder kupił 20% akcji za miliard euro. Klub dostał dzięki temu spory zastrzyk gotówki i w dodatku nie będzie nawet postrzegany jak PSG czy City.