- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1473 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
26 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
6
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1473 Culés
3
2
@takisobiektos Jak to dobrze że Philadelphia,nie zrobiła w tym meczu choke'a.
1
@FcPortoFan1999 A blisko byli.
0
@BartqRKO Byli w zasadzie o włos od porażki.Co innego granie na Knicks,a co innego na Boston.
0
@FcPortoFan1999 Jeden pies. Nie wróżę im i tak niczego dobrego w play-offach. Embiid wygląda źle i raczej nie jest zdrowy.. znowu.
0
@BartqRKO Na Knicksów,mają przynajmniej jakieś szansę.
2
@takisobiektos @BartqRKO @FcPortoFan1999 Bulls maja ogromna szansę zagrać w I rundzie. Graja bardzo dobrze. 76 nie skreślam szczególnie po jednym meczu. Fakt Batum dzisiaj wygrał Wam mecz i to może w zupełności wytarczyć na połamanych Knicksów. Sam postawię na awans w tej serii na 76 w 6 meczach.
To raz a dwa nie macie Doca Riversa a to już jest +2 do zwycięstwa
0
@fart Niby mamy Nursa, ale wczoraj przy obronie strefowej Miami to chłop nie wiedział co się dzieje. Plus taki, że to graliśmy przeciwko najlepszemu trenerowi w lidze, więc teraz powinno być lepiej.
1
@fart W II rundzie,Milwaukee Riversa to jest szansa na finał konferencji!
1
@BartqRKO No właśnie Miami to nie sa placki a Spo w PO to zupełnie inny poziom i mimo tych trudności ledwo bo ledwo jednak wygraliście. W I rundzie będzie zupełnie inne granie.
@FcPortoFan1999 Uważam, że bez antka Bucks przegraja serię z Pacers.
1
@FcPortoFan1999 @fart Też jestem zdania, że Indiana walnie Bucks.
2
@fart @BartqRKO @FcPortoFan1999 Pacers z Bucks maja 4-1 w tym sezonie, wiec tym bardziej że Bucks bez Antka to Pacers to bierze.
2
@takisobiektos Doc będzie mówił po przegranej serii, że to wina Giannisa. Z nim by wygrali!