- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1498 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
26 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
6
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1498 Culés
2
Czy Bayern może jeszcze wypaść z TOP4 i nie zagrać w następnej LM? Krótka analiza.
Najpierw spójrzmy na terminarze klubów zajmujących miejsca 2-5 (caps lockiem dwóch pierwszych liter będą oznaczone mecze domowe)
Bayern - KOlonia, Union, EINtracht, Stuttgart, WOlfsburg, Hoffenheim
Stuttgart - EINtracht, Werder, Bayer, BAyern, Augsburg, GLadbach
BVB - Gladbach, BAyer, Lipsk, AUgsburg, Mainz, DArmstadt
Lipsk - WOlfsburg, Heidenheim, DOrtmund, Hoffenheim, WErder, Eintracht.
Oczywiście wszystko zależy od jak będzie prezentował się klub z Monachium. Wszyscy wiedzą że stać ich na zwycięstwo we wszystkich tych spotkaniach, jednak wszyscy wiedzą również, że tak nie będzie. Bayern może przegrać co najmniej 3 z tych 6 pozostałych spotkań. Po prostu ich na to stać z Tuchelem za sterami. Jednak bardziej skomplikowana sytuacja występuje z Lipskiem i Dortmundem. Nawet jeśli Bayern wygra 2 i przegra 4 z pozostałych spotkań, to zarówno RB, jak i BVB, muszą zdobyć minimum 14 punktów. Czy to jest możliwe biorąc pod uwagę że jest pomiędzy nimi mecz bezpośredni? Bardzo wątpliwe. Oczywiście futbol widział różne rzeczy, ale wiemy jaka jest Bundesliga - bardzo nieprzewidywalna jeśli chodzi o mecze faworytów z gorszymi zespołami. W tej chwili szanse, by Bayern wypadł z LM obstawiam na max. 10%.
Jednak końcówka tego sezonu w Niemczech na pewno będzie bardzo ciekawa
7
@MesQueUnClub96
No ok
9
@MesQueUnClub96 Nie może bo tam z tyłu frajerzy z BVB są. Koniec analizy.
5
@MesQueUnClub96 jeszcze krótsza analiza: nie może
0
@Rust_Cohle Lepsze niż twoje "obiektywne" porównywanie 11.