La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1103 Culés

1

Ojej, Berggren umiera. Kuźwa jakie to są pipy ci piłkarze, udawacze przeklęci. Uderzył w ramię, co za ból!

1

@Dari0G Dlatego właśnie 90% piłkarzy,po karierze może iść w aktorstwo.

1

@Dari0G Oni to traktują jako część footballu. Są nawet trenerzy, którzy uczą symulowania oraz tego jak kraść czas. Osobiście nie popieram i nie lubię. Zauważ, że jak piłka wyjdzie na aut przy jakimś zwarciu to zawsze oboje piłkarze podnoszą rękę, że piłka dla nich. To sugerowanie sędziemu decyzji też jest uczone.

1

@MesQueUnClub_87 Uefa,sprzyja takim symulantom wydłużając czas.Można sobie leżeć,leżeć i leżeć.

0

@MesQueUnClub_87 Wiem, ale to kretyńskie i denerwujące. W tym samym meczu, w pierwszej połowie, któryś dostał W DŁOŃ i od razu poturlał się po murawie... Nieprawdopodobne. Wyobraziłem sobie w normalnym życiu, że uderzasz się w sklepie w rękę i zaczynasz tarzać się na podłodze. Przecież stałbyś się okolicznym pośmiewiskiem.

0

@Dari0G No tak, tylko że tutaj grają w grę i dążą do tego, żeby wygrać, a w sklepie nie grasz o nic, więc nie ma potrzeby pajacować.

0

@MesQueUnClub_87 Niech wygrywają umiejętnościami piłkarskimi, nie umiejętnością udawania. Nie szanuję takiego oszukiwania, wygrana poprzez oszustwo w ogóle do mnie nie przemawia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?