- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1194 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
15
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
28
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
GeneralXavi
4
Jak myślicie kto zdobędzie koronę króla strzelców na mundialu? Serce podpowiada Messi, ale... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1194 Culés
3
Dzisiaj 116 lat obchodzi słynny klub Włoski-FC Internazionale Milano,zwany potocznie Interem Mediolan.Najlepszy obecnie klub na Półwyspie Apenińskim.
4
@FcPortoFan1999 jak ich nie lubię, tak trzeba oddac Inzaghiemu, ze zbudowal potwora. Nie zdziwie sie, jak ponownie dojdą do finalu LM.
0
@kacper_fcb Oni i Arsenal,to jedyne ekipy zdolne do powalczenia z City i Realem.
2
@FcPortoFan1999 chyba chciałes powiedziec Porto zamiast Arsenalu;)
1
@FcPortoFan1999
Z Realem? XD Blagam
0
@kacper_fcb Arsenal,jest niestety faworytem. @mientusek1407 A co takiego Real,pokazał z takim Lipskiem że Inter nie ma na nich szans?
0
@FcPortoFan1999 wręcz odwrotnie, właśnie ma duże szanse, Real szczerze nie błyszczy tak jak przyzwyczajał ostatnimi laty w LM.
3
@Odcinkowy Real,okropnie się męczył z Lipskiem i był również incydent pewnego Brazylijczyka.
0
@FcPortoFan1999 dokładnie tak :)
0
@Odcinkowy Real,ostatnio formą nie imponuje,ale Ja wiem i zdaję sobie sprawę że Oni od kwietnia tę formę tradycyjnie podwyższą.
0
@FcPortoFan1999 zawsze mają wzrost na wiosnę, inni siadają a oni odlatują, to prawda
3
@Odcinkowy Oni mają taki zjazd w okresie styczeń-marzec.Ale kiedy przyjdzie gra już po reprezentacji,to tylko City może czuć się przeciwko nim jako faworyt.Inter bez szans nie jest,ale faworytem byłby w takim dwumeczu Real.
1
@FcPortoFan1999 teraz zamiast śpiewać 100 lat musi śpiewać 200
0
@Radioactive9705 Stulecie,to Oni mieli jeszcze przed krótkim okresem Mourinho.
0
@FcPortoFan1999
Nie no ja bym powiedział, że to real moze powalczyc z Interem. Wymieniles ich na rowni z City a to zespol o klase gorszy- przynajmniej
0
@mientusek1407 Z City,to mało kto jest w stanie powalczyć.
0
@FcPortoFan1999
Tak, ale Real nie jest wiekszym faworytem niz nawet my do wygrania LM. Ja nie widze za bardzo tego, zeby oni przeszli Bayern City czy Inter
0
@mientusek1407 Niestety porównanie Barcy do Realu w drodze po Uszatka,wypada dość kiepsko..
1
@FcPortoFan1999
Nie uwazam ze mamy gorszy sklad od nich. Mamy gorsza forme na przestrzeni calego sezonu. Ale tak jak i my tak i oni nie maja totalnie zadnych argumentow zeby wymieniac ich w kontekscie zespolow ktore maja jakiekolwiek szasne na ten puchar
0
@mientusek1407 Tylko że to jest cholerka jasna Real..