- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1031 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1031 Culés
8
"Gość miał rację, nigdy nie byłem na poziomie Ronalda. Ja wygrałem Mundial, on nie" :D
7
@PatrychoO Łysy z Francji złomuje portugalca
11
@PatrychoO Ależ śmiesznie wygląda ta napinka CRa i jego środowiska od dłuższego czasu podczas gdy Messi na pełnym luzie ma emeryturkę w MLS ze swoimi ziomkami, gdzie go większość podziwia i lubi.
1
@PatrychoO
Ta pierwsza odpowiedź zacna :)
A co Portugalii - zobaczymy co będzie na Euro - Portugalia ma bardzo silną pakę. Ma też łatwą grupę na start.
Jeśli Ronaldo będzie taki jak na MŚ to jest tylko przeszkadzanie ale zobaczymy może też tutaj jakieś zmiany się pojawią - wiemy że jego stać na strzelanie bramek a tych okazji powinien mieć.
12
@macio_944 Messi nigdy nie komentował, nie reagował na nagrody których nie dostał,nna porównania i komentarze fanów i ekspertów czy byłych piłkarzy. Go to nigdy nie obchodziło a Ronaldo i cała Jego rodzinka ze swoim ego za każdym razem reagowali na wszystko w mediach. Teraz to juz całkiem korba mu odbija ze dokkibiców jakieś gesty pokazuje jak 18 latek.
Messi > Ronaldo, zarówno na boisku jak i poza nim. Zawsze.
0
@PatrychoO Francuski Douglas.
0
@mekston Zacna odpowiedź to by była gdyby to powiedział Zidane, Henry, Barthez, czy Desailly, a nie gość który by trawy nie powąchał gdyby Blanc nie złapał czerwonej kartki w półfinale.
On nie zdobył mistrzostwa świata, on co najwyżej był w kadrze która zdobyła mistrzostwa świata, a znalazł się tam z braku laku. Tymczasem chwali się jakby to było jakieś wielkie indywidualne osiągnięcie, kiedy wystarczyłoby mu się urodzić 100 km na południowy wschód i żadnego trofeum międzynarodowego by nigdy nie zdobył.
1
@Klejnot_Nilu była zacna w kontekście tego że ktoś się do niego dowalał i go obrażał. Posłuchaj od początku.
Nie lata i się nie chwali, ze był MŚ, ale jak ktoś go obraził, to po prostu dostał zwrotną szpilkę.
I btw ja się wielokrotnie z nim nie zgadzałem z tego co mówił w ESPN.
0
@Klejnot_Nilu wystarczyłoby, żeby UEFA nie umożliwiła awansu trzecim drużynom z grupy na Euro i Ronaldo też żadnego trofeum by nigdy nie zdobył.