La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 869 Culés

0

Czasami się zastanawiam kto większą głupotę w tym klubie palnie - Xavi po słabym meczu, czy Laporta, jak pójdzie do wywiadu.

0

@Rewolucja123 Laporta nie zwalniając ostatecznie Xaviego po jego rezygnacji. Lub wcześniej

0

@Rewolucja123 Od razu prostuje. To co trener powie na konferencji jest nie ważne. Jeżeli nie mówi negatywnie o klubie czy zawodnikach. Każda wymówka jest bez znaczenia, ponieważ wnioski wyciąga się na boisku. I znaczenia ma to o powie w szatni zawodnikom. Ogólnie można iść na konferencję i w kółko mówić ta samo.

"Wyciągniemy wnioski "
"Wrócimy silniejsi"
"Zawiodła skutecznosc"

A faktyczne rzeczy i tak mówicie aa zamkniętymi drzwiami.
Jeśli ktoś szuka wony porażki czy "odkupienia" na konferencji to ma nie rowno pod sufitem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?