- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1348 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
4
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1348 Culés
0
Już widać jak zjechał poziom edukacji w Polsce, ale co tam - niech dzieci nie robią zadań domowych :) Rośnie nam społeczeństwo imbecyli:
https://www.o2.pl/informacje/kuriozalna-wpadka-w-19-30-wystarczylo-sprawdzic-w-slowniku-6990915521379296a
5
@rocky5 Nie wiem jaki to ma związek z pracami domowymi xD
2
@rocky5 a właśnie gdyby nie siedział tyle nad książkami z biologii czy fizyki to by wiedzial jak sie pisze papua
4
@rocky5 jakie aktułalności taka Papuła XD
1
@rocky5 ale najważniejsze, że odsunięto pis od władzy. Oni są inni, nie obsadzają kolegami stanowisk, przestrzegają prawa, nie ma kolesiostwa, są standarty
0
@rocky5 Twój komentarz pozbawiony jest sensu, przykro mi.
0
@don'T.R.I.P.e jak jechałeś na dopach to tak samo nie ma sensu jak twoje podstawowe wykształcenie ;)
0
@takisobiektos już ci mówię, to że na przykład czy ktoś miał dysleksję czy nie, to w moich czasach miał wykuć zasady ortografii i nie robił takich byków, albo uczył się słówek na pamięć. Tego bez pracy w domu nie osiągniesz. Już rozumiesz? Czy zakładam, że działałes proaktywnie w podstawówce i nawet jak nie miałaś zadania domowego to uczyłeś się po godzinach bo sam chciałeś?
0
@Katalończyk 99 siedziałem tak samo nad polskim, fizyka, biologia czy historia. Nie widzę w tym nic złego. Rozumiem, że te już od najmłodszych lat wiedziałeś że zostaniesz strażakiem i język polski nie będzie ci potrzebny?
0
@mleczkoo bardzo fajnie że odsunięto PiS od władzy, szkoda że nie odsunięto lewicy, KO i PSL przy okazji
0
@rocky5 Ewidentnie widać u Ciebie umiejętność wkuwania tez a brak umiejętności myślenia.
1
@don'T.R.I.P.e zdziwilbys się ;)