La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1235 Culés

9

Oprócz tego finału Sinner praktycznie zjadł ten turniej razem z Novakiem w pakiecie.Jeden set stracony do finału Włocha.

0

@Encore Też miał przyjemną drabinkę do meczu z Djoko. Wiadomo miał Rubleva, ale Rublev na szlemach to choker i to był ćwierćfinał, a wiadomo co Rublev robi w ćwierćfinałach xd

3

@Encore bolałaby Włocha porażka w finale po takim zmiażdżeniu Serba

0

@takisobiektos wczesniej Kaczka w 4 rundzie

0

@mekston Ale Kaczka to bez formy. Przeszedł te 3 rundy, ale to nie był łatwe przyjemne mecze w jego wykonaniu.

0

@takisobiektos Rublow to w ćwierćfinałach przegrałby na takiego Hurkacza niemal na 90%

0

@takisobiektos Kaczka na hardzie w 4 rundzie to nie jest najłatwiejsze losowanie - zreszta tam Rosjanin mial swoje szanse.

Łatwe losy w 4 rundzie to mieli Djoko i Carlitos z wymeczonymi rywalami.

0

@FcPortoFan1999 Rublev to w 1/4 przegrałby nawet jakby rywal skreczował

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?