La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1120 Culés

0

Sinner ma to coś, czego nie ma Hurkacz. Fantastyczny turniej w wykonaniu młodego Włocha.

konto usunięte

0

@NeroTFP1 ale przecież to dwa zupełnie inne typy tenisistów

3

@NeroTFP1 Sinner przede wszystkim to nie jest typ serwbot

konto usunięte

0

@mekston Hurkacz to nie serwbot - po prostu serwuje najlepiej na świecie

1

@MesQueUnClub96 Tu nie chodzi o typ tenisisty czy rodzaj umiejętności. Takie mecze jak dziś wygrywa się w głowie. Hurkacz nie ma tego czegoś, co pozwala mu się wspiąć na wyżyny umiejętności w kluczowych momentach. On grać w tenisa potrafi, ale no właśnie, nie zawsze umie to pokazać.

konto usunięte

5

@MesQueUnClub96 I zupełnie inny poziom tenisistów.

3

@MesQueUnClub96 Hubert jak najbardziej jest serwbotem.U niego ze świecą szukać meczów z dłuższymi wymianami niż 10 odbić.

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 każdy mecz Hurkacza na tym turnieju obfitował w takie wymiany - i to w dużych liczbach

0

@FcPortoFan1999 Nie no Hurkacza ciężko nazwać typowym servbotem.

2

@MesQueUnClub96 Jak Hubert nie jest serwbotem to kto nim jest xd

0

@takisobiektos @MesQueUnClub96 Dla mnie jest akurat bardzo łatwo go nazwać servbotem,bo nikt nie wali tylu asów co On.Wymian takich nawet jak choćby w tym finale było niewiele.

2

@FcPortoFan1999 Wali dużo asów bo do tego warunki, w tym wypadku dziwi trochę serwis Meda który jest nawet wyższy niż Hubert xd ale sam Hurkacz wymiany poprawia z sezonu na sezon.

konto usunięte

0

@Encore Widziałeś kiedyś akcję żeby Opelka, Anderson, Isner bronili się tak jak Hurkacz kilka razy w każdym meczu?

0

@Encore Hubi to goat długich wymian i pięknej gry z głębi kortu wiadomo ;)

Co ja tu czytam xd

1

@MesQueUnClub96 @mekston ciekawe wnioski dodiego

0

@takisobiektos może poprawia ale wciąż to jego podanie to największy atut

1

@takisobiektos Ja nie będę go krytykował za ten turniej bo taka porażka w ćwierćfinale po 5 setach byłaby brana przez każdego w ciemno przed turniejem.Iga Świątek,niestety zasłużyła po tym turnieju na krytykę.

3

@mekston Jak jemu nie siedzi podanie no to ma lote z turnieju

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?