- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1120 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1120 Culés
0
Sinner ma to coś, czego nie ma Hurkacz. Fantastyczny turniej w wykonaniu młodego Włocha.
0
@NeroTFP1 ale przecież to dwa zupełnie inne typy tenisistów
3
@NeroTFP1 Sinner przede wszystkim to nie jest typ serwbot
0
@mekston Hurkacz to nie serwbot - po prostu serwuje najlepiej na świecie
1
@MesQueUnClub96 Tu nie chodzi o typ tenisisty czy rodzaj umiejętności. Takie mecze jak dziś wygrywa się w głowie. Hurkacz nie ma tego czegoś, co pozwala mu się wspiąć na wyżyny umiejętności w kluczowych momentach. On grać w tenisa potrafi, ale no właśnie, nie zawsze umie to pokazać.
5
@MesQueUnClub96 I zupełnie inny poziom tenisistów.
3
@MesQueUnClub96 Hubert jak najbardziej jest serwbotem.U niego ze świecą szukać meczów z dłuższymi wymianami niż 10 odbić.
0
@FcPortoFan1999 każdy mecz Hurkacza na tym turnieju obfitował w takie wymiany - i to w dużych liczbach
0
@FcPortoFan1999 Nie no Hurkacza ciężko nazwać typowym servbotem.
2
@MesQueUnClub96 Jak Hubert nie jest serwbotem to kto nim jest xd
0
@takisobiektos @MesQueUnClub96 Dla mnie jest akurat bardzo łatwo go nazwać servbotem,bo nikt nie wali tylu asów co On.Wymian takich nawet jak choćby w tym finale było niewiele.
2
@FcPortoFan1999 Wali dużo asów bo do tego warunki, w tym wypadku dziwi trochę serwis Meda który jest nawet wyższy niż Hubert xd ale sam Hurkacz wymiany poprawia z sezonu na sezon.
0
@Encore Widziałeś kiedyś akcję żeby Opelka, Anderson, Isner bronili się tak jak Hurkacz kilka razy w każdym meczu?
0
@Encore Hubi to goat długich wymian i pięknej gry z głębi kortu wiadomo ;)
Co ja tu czytam xd
1
@MesQueUnClub96 @mekston ciekawe wnioski dodiego
0
@takisobiektos może poprawia ale wciąż to jego podanie to największy atut
1
@takisobiektos Ja nie będę go krytykował za ten turniej bo taka porażka w ćwierćfinale po 5 setach byłaby brana przez każdego w ciemno przed turniejem.Iga Świątek,niestety zasłużyła po tym turnieju na krytykę.
3
@mekston Jak jemu nie siedzi podanie no to ma lote z turnieju