La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1161 Culés

0

Jak mówiłem, że Rafa by tego drewniaka rozniósł w pył na AO to inni się śmiali. Jak widać wcale taki mocny nie jest, a wychodząc na kort miał kupę w majtach zupełnie jak piłkarze pod wodzą Xaviego. Rafa wróci i Sinner przestanie dominować bo Włoch z Rafą nigdy nie wygrał.

konto usunięte

0

@Barca_Big_Moment Ahahaha wrócił. Rafa po meczu z Sinnerem to by leżał połamany na dwie części

0

@Barca_Big_Moment Nie no Novak jest artysta pod wieloma względami ale dziś nie jest jego dzien

0

@MesQueUnClub96 Tęskniłem a Ty? :D
@Encore Obstawiłem na niego przed turniejem, ale po pierwszej rundzie widziałem już, że ruch nie ten i dynamika znacznie siadły.
Novak miał strach w oczach i w szatni ten mecz już przegrał, od początku był zestresowany, spięty i bez wiary w to, że może pokonać tak dobrze dysponowanego Włocha.
Cóż upada zatem legenda, że Novak na AO to Król, jednak Rafa na RG to inny poziom i nie można tego porównywać.

konto usunięte

2

@Barca_Big_Moment tobie chyba Nadal płaci za te posty, bo uaktywniasz się tylko wtedy gdy Djokoviciowi słabo idzie

0

@MesQueUnClub96 PiS mi płaci za kampanie antypropagandową, ale jedno z drugim nie ma nic wspólnego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?