- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1134 Culés
Gorące dyskusje
Kessie
15
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
27 odpowiedzi
Encore
2
Yamal na koniec kariery będzie najlepszym asystentem all timehttps://x.com/TouchlineX/status/207117... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1134 Culés
28
Ludzie się dziwią wydarzeniom w Posnanii, tam dzieciaki po 12-16 lat to nie żadna patologia, podobno dzieci z bogatych dzielnic miasta.
Dalej niech promują patologię, robią z debili i kryminalistów gwiazdy, niech tłoczą dalej kawałki Malikow i innych idiotów, bez talentu i umiejętności.
Zarabianie pieniedzy stało się już ważniejsze od wszystkiego, dziwne tylko, że kogoś dziwi takie zachowanie dzieciaków.
Ja za młodego skakałem jak Małysz, robiłem kamehameha jak Goku albo strzelałem wolne jak Beckham. Teraz dzieciaki idą na ustawki jak Denis, albo wyzywają wszystkich ludzi jak Marcon. Dno, a będzie gorzej.
8
@kuz Najgorsze jest to że ciężko się przed tym obronić. Kiedyś wystarczało nie oglądać telewizji żeby ukryć się przed debilizmem i prostactwem. Teraz kretynizm atakuje z każdej strony. W Polsce burak był przez lata ministrem edukacji, w USA prostak wraca na fotel prezydenta. Do tego influencerzy, fame MMA czy inne stanowskie promowani na idoli czy liderów opinii.
2
@kuz Problemem jest to, że jak ja byłem mały i wpadłem w złe towarzystwo, to jak starsi koledzy mnie złapali, to już nigdy nie miałem głupich pomysłów. Forma „rozmowy” jaką z nami wtedy przeprowadzili gwarantowała uzyskanie zamierzonych rezultatów. Tak samo powinno być z tymi, zawieźć w jedno miejsce, spuścić wpiernicz adekwatny do przewinienia(czyli połamanie łap) i po problemie.
8
@hayek Teraz starsi są jeszcze głupsi od młodszych. Kiedyś towarzystwo ok 18-20 lat tak jak mówisz, potrafiło mnie gówniarza 13 lat nauczyć szacunku i ustawić do pionu, teraz biorą takich do ekipy i się wysługują, uczą głupoty która sami już przesiakli. Straszne to jest, może boomerskie ale myślę, że takie myślenie jest poprawne.
1
@kuz Są jeszcze rodzice czy policja. Tutaj nie ma sensu bawić się w jakieś sądy rodzinne itd. Zawieźć do lasu lub wpie***l w domu i po sprawie. Niestety żyjemy w czasach, w których większą karę ponieśliby rodzice za taką formę skutecznej resocjalizacji dzieciaka niż tacy mali przestępcy za swoje uczynki.
3
Krzyknąć nie można bo gowniarz idzie na policję i rodzic ma przesrane, a co dopiero wpier**l :P Nie ma recepty, pozostaje czekać aż społeczeństwo całkiem upadnie na ryj i będzie anarchia @hayek