- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1053 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1053 Culés
0
Mentzen już pisowa narracja. Nikt nikomu nie zabiera miejsca w prezydium.
6
@arasz1819 Wszystko co nie podoba się KO to narracja PiSu XD no spoko sekciarzu
0
@skubi99 przecież to pis płacze, że zabrano im miejsce w prezydium, a nikt im nie zabrał tylko nie zgodzili się na tą skompromitowany kobietę.
0
@arasz1819 No nie dziwię się, gdybym był na ich miejscu też nie dałbym sobie dyktować, kto z mojej partii ma być wicemarszałkiem. A to, że sam nie lubię Witek to inna sprawa.
0
@skubi99 ale to nie znaczy, ze ktos im zabrał miejsce. I wsyscy to wiedza. To ich gra. A Mentzen teraz powtorzyl to samo.
0
@arasz1819 Możesz podać link z tą wypowiedzią? Nie pamiętam kto, ale chyba Bosak albo wlaśnie Mentzen po wyborze składu prezydium mówił przecież, że PiS nie ma tego miejsca zabranego, lecz wystawił nieodpowiednią kandydatke na wicemarszałka, ktora zbyt wiele razy robiła gówno z tego urzędu (co wytknął jej na mównicy Braun). Oczywiscie mówił o tym też Hołownia, ale chce pozostać przy wypowiedziach posłów Konfederacji.
Dlatego chcialbym usłyszeć całość wypowiedzi Mentzena, bo nie klei mi sie to troche z tym, co mówił kiedyś.
0
@Ojciec5tkidzieci No przed chwilą w tym wystąpieniu powiedział, że chce się im zabrać miejsce, bo najlepiej jakby nie było żadnej opozycji w prezydium. Nie mam linka teraz
0
@arasz1819 "No przed chwilą w tym wystąpieniu powiedział, że chce się im zabrać miejsce"
Ale Konfederacji? Bo jeśli tak, to ta wypowiedz ma wtedy wiekszy sens. Z poprzedniej Twojej wiadomości zrozumiałem, że Sławek psioczy, ze PiS nie ma swojego reprezentanta w prezydium przez spisek koalicji rzadzacej, a przeciez czesc posłów Konfederacji głosowało przeciwko kandydaturze Witek (w tym i sam Mentzen chyba). Lewica i PO tak naprawde znaleźli powody z czapy, by tego Bosaka odwołać - jeszcze przed wyborem prezydium Dziemianowicz - Bąk i ta, co jest wicemarszałkiem z ramienia KO mówiły, że nie chcą Bosaka "bo nie". :P
0
@arasz1819
No i gdzie on tu stosuje narracje PiSu? Przecież na początku mówi prawde - odwołując Bosaka opozycja nie bedzie miała przedstawiciela w prezydium sejmu. Mentzen nie mówi nic o zabraniu miejsca PiSowi, wiec jak dał sie wciagnąć w ich gre niby?
0
@Ojciec5tkidzieci serio? On mówi o zabraniu miejsca Konfie co jest taka samą bzdura jak pis mówiący o zabraniu im miejsca.
0
@arasz1819 PiS bredzi, co wszyscy przyznali, bo im nikt nie zabral miejsca, tylko nie przegłosowano kandydatury Witek.
Wniosek złożony przez Lewice był właśnie próbą zabrania miejsca Konfederacji w prezydium. Na szczeście poza odrzutkami z KO, ta partia podeszła racjonalnie do tematu i Bosak pozostaje, bo wyrzucić gonza akcje jego klubowego kolego jest przesadą.
0
@Ojciec5tkidzieci jak? Ich wniosek mówił o zabraniu miejsca? Z tego co wiem był za odwołaniem Bosaka. Przecież mogliby go po prostu wymienić na kogoś innego. Dokładnie tak samo jak PiS. Ja zupełnie nie mówię o powodach, bo Witek jest niemal przestępcą z tym co robiła, więc to zupełnie inny kaliber. Ale nikt miejsca Konfie nie zabiera. Tyle.