- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 869 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 869 Culés
3
co sądzicie? Ronaldo w tamtym sezonie z tego co pamiętam nic nie wygrał.
3
@Arden Nie oszukujmy się, brak ZP dla Iniesty w 2010 roku i 2013 dla Ribery'ego to czysty skandal
2
@Arden To właśnie cały śmieszny plebiscyt.CR7 nie wygrał nic w 2013 roku a ktokolwiek z Bayernu i tak oglądał plecy Messiego i Ronaldo..Messi i Barcelona jak grali w tamtym roku na Bayern..
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Arden wyjątkowa sytuacja:
1) Ronaldo zero trofeów drużynowych
2) Ronaldo - czerwona kartka w finale PK
3) wydłużenie głosowania po bardzo dobrych eliminacjach do MŚ (również sytuacja bez precedensu)
4) Był królem strzelców LM, ale przegrał nawet rywalizację w klasyfikacji strzelców na własnym podwórku i ZB powędrował do Leo Messiego
0
@mekston Co mógł zrobić więcej Franck Ribery? Zwłaszcza po roku 2012 gdzie Bayern przegrał trzy trofea w ciągu miesiąca?
0
@FcPortoFan1999 i tutaj akurat jak ostatnio pisaliśmy o łączonej ZP i Fifa the Best - to gdyby nagrody nie były wówczas połączone to właśnie Ribery by zgarnął nagrodę wygrywając wśród dziennikarzy.
W 2010 r. zgarnąłby Sneider. Przynajmniej w 2010 r. Messi zdobył ligę i to z ogromną liczbą pkt, Pichichi, ZB, króla strzelców LM (w tym 4 gole przeciwko Arsenalowi w 1/4 LM), wygrał SPH.
Ale w opinii publicznej dużo mniej się mówi o tej ZP z 2013 r. niż właśnie choćby o tej z 2010 r. lub z 2021 r.
0
@HighestInTheRoom złota piłka jest (w teorii oczywiście) dla najlepszego piłkarza, a nie dla tego, który najwięcej wygrał. Iniesta nie był lepszym piłkarzem od Messiego w tamtym roku.
2
@Death_voice To czy ktoś był w danym roku najlepszym piłkarzem ocenia się zarówno po statystykach indywidualnych jak i trofeach do których się przyczynił, oraz nagrodach typu MVP.